Seriale

Znamy tytuły pierwszych czterech epizodów „Star Wars: Resistance”

Resistance_Premiera

Podobnie jak miało to miejsce przed premierą kolejnych sezonów Star Wars: Rebeliantów, tak i tym razem niemieckojęzyczny serwis Jedi Bibliothek dostarcza nam przecieków na temat początkowych epizodów nowego serialu Star Wars: Resistance. Dzięki naszym zachodnim sąsiadom poznajemy tytuły oraz daty emisji czterech początkowych odcinków animowanej serii.

Prezentują się one następująco:

  • S1E01 – The Recruit (premiera 7 października w USA)
  • S1E02 The Triple Dark (14 października w USA)
  • S1E03 Fuel for the Fire (21 października w USA)
  • S1E04 The High Tower (28 października w USA)

Tytuł pierwszego odcinka zdaje się potwierdzać, że skupi się on na postaci głównego bohatera – Kazudy Xiono – i przybliży nam, w jaki sposób Poe Dameron zrekrutował go do misji, której głównym założeniem będzie infiltracja szeregów Najwyższego Porządku.

Nazwy pozostałych epizodów nie zdradzają zbyt wiele w kwestii fabuły, więc na ten moment możemy jedynie spekulować na temat ich znaczenia.

Nie znamy jeszcze daty emisji pierwszego odcinka animacji w Polsce. Biorąc jednak pod uwagę fakt, że jak dotąd polski oddział Disneya nabrał wody w usta w kwestii gwiezdnowojennego serialu, możemy domniemywać, że ukaże się on nieco później, niż edycje amerykańska i niemiecka.

Star Wars Resistance jest dziełem Dave’a Filoniego (Star Wars: RebelianciGwiezdne Wojny: Wojny Klonów), producentki wykonawczej Atheny Portillo (RebelianciWojny Klonów), Justa Ridge’a (RebelianciWojny Klonów) i Brandona Aumana (Teenage Mutant Ninja Turtles).

Nowa seria inspirowana będzie II Wojną Światową, ale mocno zahaczy też o klimaty anime.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.