Gry

Już dziś kolejny patch do „Battlefront II” związany z sezonem Wojen Klonów

104th Wolfpack

Już dziś Star Wars: Battlefront II doczeka się kolejnej aktualizacji związanej z sezonem Wojen Klonów – gracze otrzymają możliwość zakupienia dwóch nowych skórek dla żołnierzy-klonów, nie zabraknie też kilku poważnych zmian w systemie rozgrywki.

Najważniejsza zawartość aktualizacji prezentuje się następująco:

  • Do gry trafi udoskonalony system drużynowy. Pozwoli on na odradzanie się blisko członków swojego oddziału, co w teorii ma zachęcić do ściślejszej współpracy między graczami.
  • Dodane zostaną również dwie nowe skórki dla klonów – 91 Korpus Zwiadowczy, walczący między innymi w bitwie o Ryloth, oraz 104 Batalion, znany bliżej jako Wolfpack, służący pod dowództwem mistrza Plo Koona.
  • Jakiś czas po publikacji patcha uruchomiony zostanie system EOR Matchmaking (End Of Round Matchmaking), który po rozegraniu obu rund na danej planecie będzie balansował drużyny, gdyby te wcześniej okazały się nierówne.

Pojawi się też kilka poprawek i usprawnień, o których więcej przeczytacie na oficjalnym forum Battlefront II.

W przyszłym miesiącu na pole bitwy  zawita Generał Grievous, a do końca roku otrzymamy jeszcze Anakina Skywalkera, Obi-Wana Kenobiego, Hrabiego Dooku oraz nową mapę na planecie Geonosis.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.