Seriale

Ujawniono opisy pierwszych pięciu odcinków „Resistance”

meet-team-fireball-star-wars-resistance

W związku ze zbliżającą się coraz szybciej premierą pierwszego odcinka najnowszego serialu osadzonego w świecie Gwiezdnych WojenDisney opublikował skróty fabuły pierwszych pięciu epizodów Resistance.

Jak można było się spodziewać, na początku seria skupi się na głównym bohaterze i to w nich gościnnie wystąpi Oscar Issac w roli Poe Damerona. Później natomiast zobaczyć będzie można coraz więcej i najpewniej coraz wyraźniej zarysowanych bohaterów. Ujawnione opisy przeczytać możecie poniżej:

 • The Recruit: Część 1 i 2 (premiera 7 października) – pilot X-winga Kazuda Xiono zostaje zrekrutowany przez Ruch Oporu i szybko staje się istotnym elementem, kiedy Poe Dameron przydziela mu misję szpiegowania Najwyższego Porządku i odsyła na odległą stację paliw. Później, chcąc uzyskać tytuł najlepszego pilota, bierze udział w niebezpiecznym podniebnym pościgu.
  Gościnnie występują Oscar Isaac, Jim Rash i Bobby Moynihan.
 • The Triple Dark (premiera 14 października) – Kaz i BB-8 odkrywają informacje o nadchodzącym ataku piratów i muszą znaleźć sposób, aby go powstrzymać.
  Gościnnie pojawia się Gwendoline Christie.

 • Fuel For The Fire (premiera 21 października) – Kaz zaprzyjaźnia się z biorącym udział w wyścigach Rucklinem, który przekonuje go do zabrania z biura Yeagera rzadkiego i niebezpiecznego rodzaju hiperpaliwa.
  Gościnnie występuje Elijah Wood.

 • The High Tower (premiera 28 października) – Najwyższy Porządek z tajemniczych powodów pojawia się na platformie, w związku z czym Kaz i BB-8 decydują zakraść się do wieży, by poznać zamiary przeciwnika.
  Gościnnie pojawia się Donald Faison.

Star Wars: Resistance zadebiutuje w amerykańskim Disney Channel już za niecałe dwa tygodnie – w niedzielę 7 października. Nie znamy daty polskiej premiery pierwszego odcinka.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.