Seriale

Rozszerzony zwiastun „Star Wars: Resistance” stawia serial w nieco lepszym świetle

Star_Wars_Resistance_Sneak_Peak_Starkiller

Kampania marketingowa nadchodzącego Star Wars: Resistance rozkręciła się na dobre – zaledwie przed chwilą oficjalny kanał Star Wars opublikował na YouTube rozszerzony, niemal 3-minutowy zwiastun, który, według nas, stawia serial w nieco lepszym świetle niż ukazywane wcześniej materiały promocyjne.

W trailerze przedstawiono znacznie więcej wątków związanych z Najwyższym Porządkiem oraz kilka scen bitew w kosmosie. Możemy także rzucić okiem na starych znajomych – pojawiają się Leia Organa, Kapitan Phasma i Poe Dameron. Co więcej, okazuje się, że będziemy mieli do czynienia z całą gamą ras znanych z klasycznych Gwiezdnych Wojen – w urywkach przewijają się m.in. Quarreni, Trandoshanie, Rodianie i Nikto.

Omawiane wideo znajdziecie poniżej:

Star Wars: Resistance zadebiutuje w amerykańskim Disney Channel już 7 października. Wciąż nie znamy daty polskiej premiery animacji.

Jeśli interesują Was opisy pierwszych pięciu odcinków serialu, znajdziecie je w naszym poprzednim artykule.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.