Seriale

Znamy czas trwania odcinków 7. sezonu „Wojen Klonów”

CloneWarsSaved_Filoni

Choć wznowienie Wojen Klonów na ostatni, zwieńczający serial sezon zapowiedziano już dobrych kilka tygodni temu, jak dotąd nie dowiedzieliśmy się zbyt wiele o kolejnej porcji odcinków, która w przyszłym roku ma trafić na powstającą platformę streamingową Disneya. Za sprawą aktora użyczającego głosu postaci Obi-Wana Kenobiego uzyskaliśmy jednak informacje dotyczące czasu trwania nadchodzących epizodów serialu.

Odpowiadając na Twitterze na pytanie jednego z fanów, James Arnold Taylor potwierdził, że mimo zmniejszenia ich liczby (będzie ich tylko 12, podczas gdy poprzednie serie liczyły sobie po 22) czas trwania poszczególnych odcinków nie zmieni się w siódmym sezonie i wyniesie 22 minuty.

Jak na razie nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty premiery kolejnego sezonu Wojen Klonów, mówi się jednak o przełomie 2019 i 2020 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.