Pierwsze zdjęcia z planu serialu Jona Favreau – produkcja rusza w przyszłym tygodniu!

Jon-Favreau-Star-Wars-Tv-Show-What-Is

Już od dłuższego czasu nie pojawiały się żadne nowe doniesienia dotyczące pierwszego aktorskiego serialu osadzonego w świecie Gwiezdnych Wojen, ale warto było odczekać tych kilka chwil – dochodzą do nas bowiem informacje o tym, że zgodnie z wcześniejszymi plotkami, zdjęcia mają rozpocząć się niebawem, a część ekipy jest już na planie.

Jason Ward z portalu Making Star Wars, choć nie powołuje się na żadne konkretne źródło, twierdzi, że produkcja serialu Jona Favreau, mającego rzekomo pokazywać starania Mandalorian o przywrócenie ich światu dawnej chwały po upadku Imperium, rozpocznie się już w przyszłym tygodniu. Jednocześnie opublikował też pierwsze zdjęcia ukazujące nam plan, na którym za kilka dni ekipa będzie realizować pomysły reżysera i scenarzysty, posiadającego na swoim koncie reżyserię m.in. Iron Mana oraz Księgi dżungli.

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery serialu Jona Favreau, jednak oczekuje się, że zadebiutuje mniej więcej w tym samym czasie, co powstająca właśnie platforma streamingowa Disneya (Disney Play), za pośrednictwem której będzie on dystrybuowany, a która do użytku trafić ma w przyszłym roku.

Reklamy


Kategorie:Seriale

Tagi: , , , , , ,

1 reply

Trackbacks

  1. [Plotka] Pedro Pascal z główną rolą w serialu Jona Favreau, Dave Filoni reżyserem części odcinków – Star Wars: Rebelianckie Szumowiny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: