Seriale

Pierwsze zdjęcia z planu serialu Jona Favreau – produkcja rusza w przyszłym tygodniu!

Jon-Favreau-Star-Wars-Tv-Show-What-Is

Już od dłuższego czasu nie pojawiały się żadne nowe doniesienia dotyczące pierwszego aktorskiego serialu osadzonego w świecie Gwiezdnych Wojen, ale warto było odczekać tych kilka chwil – dochodzą do nas bowiem informacje o tym, że zgodnie z wcześniejszymi plotkami, zdjęcia mają rozpocząć się niebawem, a część ekipy jest już na planie.

Jason Ward z portalu Making Star Wars, choć nie powołuje się na żadne konkretne źródło, twierdzi, że produkcja serialu Jona Favreau, mającego rzekomo pokazywać starania Mandalorian o przywrócenie ich światu dawnej chwały po upadku Imperium, rozpocznie się już w przyszłym tygodniu. Jednocześnie opublikował też pierwsze zdjęcia ukazujące nam plan, na którym za kilka dni ekipa będzie realizować pomysły reżysera i scenarzysty, posiadającego na swoim koncie reżyserię m.in. Iron Mana oraz Księgi dżungli.

 

Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery serialu Jona Favreau, jednak oczekuje się, że zadebiutuje mniej więcej w tym samym czasie, co powstająca właśnie platforma streamingowa Disneya (Disney+), za pośrednictwem której będzie on dystrybuowany, a która do użytku trafić ma w przyszłym roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.