Gry

„Battlefront II” – Generał Grievous i Obi-Wan w pełni grywalni

General-Grievous

Październik to już trzeci z kolei miesiąc, w którym Star Wars: Battlefront II otrzyma zawartość związaną z sezonem Wojen Klonów. Po nadchodzącej aktualizacji gracze będą mogli wskoczyć do gry jako Generał Grievous i dodać kilka mieczy świetlnych do swojej kolekcji…

Jak poinformował na Twitterze manager ds. społeczności z DICE, Ben Walke, zarówno Grievous, jaki i Obi-Wan, który ma trafić do gry w listopadzie, są już w pełni grywalnymi postaciami.

Jeśli jednak zastanawiacie się, dlaczego w takim razie obaj nie zostaną dodani w tej samej aktualizacji, to Ben spieszy też z wyjaśnieniem – „pełna grywalność” nie oznacza, że obaj bohaterowie są całkiem gotowi. Walke dodał, że Grievous jest już zdecydowanie bardziej „dopieszczony” niż Kenobi, ale obaj wciąż wymagają pewnych poprawek i udoskonaleń.

Dowiedzieliśmy się także, jaką nazwę będą nosić kolejne dwa patche, mające pojawić się pod koniec października i listopada. Pierwszy z nich (uwaga, tu zaskoczenie) zatytułowany jest General Grievous Update, podczas gdy drugi będzie znany pod kryptonimem The Battle of Geonosis.

Warto w tym miejscu przypomnieć, że Geonosis będzie największą lokacją, jaką zespół z DICE kiedykolwiek stworzył na potrzeby gier. Gdy fani zapytali Bena o jego wrażenia z testów, które niedawno przeprowadzono na tworzonej mapie, odparł, iż w pewnym momencie zrobiła na nim takie wrażenie, że powiedział tylko: „cholera jasna”.

Macie swoje oczekiwania lub przemyślenia względem Geonosis i Grievousa? Dajcie znać w komentarzach!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.