Seriale

Pierwszy klip z „Gwiezdnych wojen: Ruchu Oporu”

Star_Wars_Resistance_Clip1

Już za niecały tydzień w amerykańskim Disney Channel zadebiutuje pierwszy odcinek serialu Ruch Oporu (w Polsce 13 października). Głównym bohaterem animacji ma być młody pilot Kazuda Xiono, który zostaje zwerbowany do tytułowej organizacji, by zinfiltrować szeregi Najwyższego Porządku.

W związku z promocją nowej serii od twórców Wojen Klonów i Rebeliantów w sieci opublikowano kilkuminutowy klip z pilotażowego odcinka. Krótkie wideo prezentuje scenę, w której Yeager (Scott Lawrence) i Neeku (Josh Brener) przedstawiają Kaza młodej mechanik – Tam Ryvorze (Suzie McGrath). Xiono może też po raz pierwszy przyjrzeć się swojemu myśliwcowi o nazwie Fireball.

Materiał znajdziecie poniżej:

Jak wspomnieliśmy wcześniej, w Polsce pierwszy odcinek Star Wars: Resistance pojawi się już 13 października na kanale Disney XD.

Ruch Oporu jest dziełem Dave’a Filoniego (Star Wars: RebelianciGwiezdne Wojny: Wojny Klonów), producentki wykonawczej Atheny Portillo (RebelianciWojny Klonów), Justa Ridge’a (RebelianciWojny Klonów) i Brandona Aumana (Teenage Mutant Ninja Turtles).

Nowa seria inspirowana będzie II wojną światową, ale mocno zahaczy też o klimaty anime.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.