Gry

„Battlefront II” – nowa mapa przyszłej zawartość i kalendarz wydarzeń!

Battlefront II Anakin Obi-Wan

Wczoraj dotarła do nas kolejna porcja oficjalnych informacji o przyszłości Star Wars: Battlefront II. Manager ds. społeczności, Ben Walke, opublikował na Twitterze trzecią i zarazem najbardziej aktualną wersję mapy nadchodzącej zawartości oraz zupełną nowość – kalendarz wydarzeń specjalnych.

Zacznijmy od omówienia mapy zawartości, ponieważ zaszło w jej kwestii kilka istotnych zmian:

Październik

  • Po pierwsze, jeszcze w tym miesiącu do gry trafi Generał Grievous, a wraz z nim dodatkowa skórka. Podstawowy skin nosi nazwę „Jedi Hunter”, zaś dodatkowa aparycja to „Battle-Damaged”.
  • Wraz z październikowym patchem doczekamy się także nowych kart gwiezdnych dla bohaterów, które skupią się przede wszystkim na regeneracji zdrowia (niektórzy w ogóle takowych nie posiadają).

Listopad

  • Listopad będzie stał pod znakiem sporej zawartości, pośród której najważniejsza będzie nowa mapa na planecie Geonosis (tryb Galaktycznego Szturmu) oraz kolejny bohater, czyli Obi-Wan Kenobi. Brodaty Jedi doczeka się także alternatywnej aparycji – podstawowa nazwana została „Jedi Master”, a dodatkowej nadano kryptonim „Robed”.
  • Ku naszemu zaskoczeniu, w listopadzie przewidziano też dodanie trzeciej skórki dla Grievousa.
  • Nie zabraknie także nowego wyglądu dla klonów, a mianowicie 212 Batalionu Szturmowego.
  • Pośród nowych pojazdów, które zadebiutują wraz z mapą na Geonosis, pojawią się AT-TE, STAP oraz BARC speeder.

Grudzień… zniknął

Największym i najbardziej negatywnym zaskoczeniem w kwestii mapy było przesunięcie grudniowych dodatków. Okazuje się, że zawartość, która miała zostać pierwotnie dodana we wspomnianym miesiącu (m.in. nowy tryb w stylu Galaktycznego Podboju), została przesunięta na styczeń i luty 2019 roku… Jak mogliśmy się dowiedzieć, deweloperzy zrobią sobie w tym czasie długą przerwę świąteczną.

Styczeń 2019

  • Styczeń to przede wszystkim Hrabia Dooku (wraz z dodatkową skórką) i nowa aparycja dla Obi-Wana, którą nazwano „General Kenobi”.
  • Możemy też liczyć na kolejny batalion klonów – tym razem z nadświetlnej wyjdzie Gwardia Coruscańska.

Luty 2019

  • W lutym dodany zostanie Anakin Skywalker oraz jego alternatywny wygląd. Przyszły Lord Vader nie byłby sobą bez 501 Legionu.
  • Również w tym miesiącu do gry zawita świeży tryb rozgrywki, mający przypominać Galaktyczny Podbój, znany przede wszystkim z oryginalnych Battlefrontów.

Na koniec wspomnijmy jeszcze o nowości, jaką DICE przygotowało dla fanów swojej gry. Ben opublikował kalendarz wydarzeń specjalnych, czyli ograniczonych czasowo eventów, które będą charakteryzowały się niespotykanymi na co dzień warunkami rozgrywki. Ich rozpiskę znajdziecie poniżej:

Co myślicie o najświeższych informacjach dotyczących przyszłości gry? Podoba Wam się nadchodząca zawartość i jej rozłożenie w czasie? Dajcie znać w komentarzach!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.