Fanmade

„Odyssey: A Star Wars Story” – film trafi do sieci jeszcze w tym miesiącu!

odyssey-a-star-wars-story

Powstający już od dłuższego czasu pod okiem grupy studentów z Savannah College of Art and Design fanowski film Odyssey: A Star Wars Story zostanie udostępniony w sieci już za 21 dni.

Niecały tydzień temu poinformowano o tym przez facebookowy fanpage amatorskiej produkcji – razem z materiałem zza kulis otrzymaliśmy wiadomość o dacie publikacji filmu w internecie, którą wyznaczono na 24 października.

Przypomnijmy, że Odyssey ma być przepełnionym akcją, poważnym dramatem wojennym, opowiadającym o młodym rebeliancie, którego grupa zwiadowcza musi poradzić sobie z natarciem sił Imperium.

Warto powtórzyć, że film został w całości stworzony przez fanów – Lucasfilm nie ma z nim nic wspólnego (poza faktem, że inspiracją do nakręcenia Odyssey był Łotr 1) i nie należy on do kanonu uniwersum Gwiezdnych Wojen. Co oczywiście nie znaczy, że nad zapowiadającym się naprawdę ciekawie tytułem nie będzie warto się pochylić, bo reżyser Mark Alex Vogt i reszta ekipy wydają się mieć do zaoferowania niezwykle interesujący materiał.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.