Seriale

[Plotka] Pedro Pascal z główną rolą w serialu Jona Favreau, Dave Filoni reżyserem części odcinków

pedro-pascal-oberyn

Dzięki niedawnym doniesieniom portalu MakingStarWars.net wiemy, że nagrania do serialu aktorskiego Jona Favreau rozpoczęły się w tym tygodniu. Z tego samego źródła wypłynęły wczoraj kolejne plotki, odnoszące się między innymi do tożsamości aktora wcielającego się w rolę przewodnią oraz kilku innych aspektów projektu.

Co prawda nie wiemy jeszcze nic na temat aktorów, którzy zagrają w serialu, ale Jason Ward z MSW.net rzucił nieco światła na kwestię najważniejszej roli. Jeśli wierzyć jego słowom, głównego bohatera zagra Pedro Pascal, znany m.in. z seriali Gra o Tron czy Narcos.

Jeśli interesują Was pozostałe przecieki, to wypunktowaliśmy je poniżej:

  • Dave Filoni (twórca Wojen Klonów i Rebeliantów) wyreżyseruje dwa odcinki pierwszego sezonu.
  • Główny operator obrazu Łotra 1Greig Fraser – jest do pewnego stopnia zaangażowany w projekt Favreau.
  • Produkcja funkcjonuje pod kryptonimem Project Huckleberry.
  • Werner Herzog, niemiecki reżyser filmowy, teatralny i operowy, przyznał w zeszłym miesiącu, że pracuje nad projektem o wspomnianym wcześniej kryptonimie.
  • Pierwszy sezon będzie składał się z 8 epizodów, a nie 10, jak podawano wcześniej. Disney zamówił u Favreau większą liczbę odcinków, jednak reżyser doszedł do wniosku, że do opowiedzenia spójnej historii wystarczy 8. W zamian za to wszystkie mają być wypakowane akcją i ciekawą fabułą – nie zobaczymy żadnych „zapychaczy”.

Najciekawszą z powyższych wieści jest chyba ta o udziale Dave’a Filoniego w tworzeniu serialu. Twórca miał do tej pory styczność jedynie z kreowaniem animacji, jesteśmy więc ciekawi, jak poradzi sobie na prawdziwym planie zdjęciowym.

Wygląda na to, że produkcja pierwszego serialu aktorskiego w świecie Gwiezdnych Wojen ruszyła pełną parą, w związku z czym możemy spodziewać się, że na StarWars.com niebawem pojawi się jakaś oficjalna zapowiedź, dzięki której poznamy aktorów i twórców zaangażowanych w projekt. Kto wie, może nawet dowiemy się, jaki tytuł będzie nosił?

Pojawiła się także kolejna porcja zdjęć z planu. Możecie je obejrzeć tutaj.

Spekuluje się, że seria zadebiutuje w 2019 roku wraz z platformą streamingową Disney Play. Tam też mają być dostępne wszystkie powstające epizody.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.