Seriale

„The Mandalorian” to oficjalny tytuł serialu aktorskiego w świecie Star Wars!

The_Mandalorian

Zdaje się, że większość plotek na temat serialu aktorskiego Jona Favreau, które mogliśmy w ostatnim czasie śledzić w Internecie, okazała się prawdą. Reżyser opublikował na swoim instagramowym profilu tytuł i opis powstającej pod jego okiem produkcji.

The_Mandalorian_opis

Jak dowiadujemy się z posta, seria nosi tytuł The Mandalorian. Przetłumaczone streszczenie fabuły zamieściliśmy poniżej:

„Po historiach Jango i Boby Fettów, kolejny bohater rodzi się w uniwersum Gwiezdnych Wojen. The Mandalorian osadzony jest po upadku Imperium i przed nadejściem Najwyższego Porządku. Śledzimy przygody samotnego strzelca w odległych zakątkach galaktyki, znajdujących się z dala od władzy Nowej Republiki.”

The Mandalorian prawdopodobnie zadebiutuje wraz z platformą streamingową Disneya, co ma nastąpić w 2019 roku.

Jak Wam się podoba taki pomysł na serial? Westernowy styl opowiadania historii będzie odpowiedni dla odległej galaktyki? Dajcie znać w komentarzach!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.