Seriale

„The Mandalorian” – kto wyreżyseruje które odcinki?

star-wars-the-mandalorian-directors-dave-filoni-bryce-dallas-howard-taika-waititi

Dopiero co pokazywaliśmy Wam pierwsze zdjęcie z aktorskiego serialu Star Wars i przedstawiliśmy osoby odpowiedzialne za reżyserię odcinków pierwszego sezonu, a już możemy podzielić się z Wami dokładnym dopasowaniem konkretnych twórców do poszczególnych odcinków.

Jak donosi portal Making Star Wars, serial Jona Favreau składać się będzie z ośmiu odcinków, nie dziesięciu, wbrew poprzednim plotkom (co może znaczyć, że każdy z nich będzie miał większy budżet), a sam scenarzysta i producent nie wyreżyseruje żadnego z nich, podczas gdy odpowiedzialność za odcinki przypadnie pięciu innym uznanym artystom w następującej kolejności:

  1. Dave Filoni;
  2. Rick Famuyiwa;
  3. Deborah Chow;
  4. Bryce Dallas Howard;
  5. Dave Filoni;
  6. Rick Famuyiwa;
  7. Deborah Chow;
  8. Taika Waititi.

Jak widać, zgodnie z informacją z portalu StarWars.com, za kamerą w trakcie realizacji pilota serialu stanąć ma Dave Filoni, który poza tym nakręci także odcinek piąty. Po dwa odcinki zrealizować mają także Rick Famuyiwa i Deborah Chow, a Bryce Dallas Howard i Taika Waititi będą mieli po jednej szansie na przedstawienie swojej wizji świata Mandalorian. Na razie oczywiście zalecamy podchodzić do tych doniesień z pewnym dystansem, choć w zasadzie nie ma powodów, by sądzić, że ktoś mógł to zupełnie znikąd sobie wymyślić.

The Mandalorian najprawdopodobniej zadebiutuje razem z platformą streamingową Disney Play, czyli pod koniec przyszłego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.