Gry

„Battlefront II” – dokładna data dodania Grievousa i czwarta wersja mapy zawartości

Grievous_BattlefrontII

Tym razem mamy dla Was krótki, acz treściwy news na temat Star Wars: Battlefront II, ponieważ poznaliśmy datę publikacji patcha, który doda do gry długo wyczekiwaną postać Generała Grievousa.

Jak dowiedzieliśmy się z oficjalnego bloga EA Star Wars, czteroręki złoczyńca pojawi się na polu bitwy dokładnie 30 października. Data ta nie powinna nas dziwić, gdyż od kilku miesięcy DICE upodobało sobie wypuszczanie aktualizacji w ostatni wtorek miesiąca – co sprawdza się i tym razem.

Ben Walke zdradził także, że jeszcze w tym miesiącu otrzymamy czwartą mapę przyszłej zawartości. Jej trzecią wersję mogliśmy zobaczyć całkiem niedawno. Dzięki niej dowiedzieliśmy się m.in. tego, że grudniowy content został przesunięty na styczeń oraz luty 2019 roku.

Jakie niespodzianki czekają nas tym razem? Tego nie wiadomo, ale mamy szczerą nadzieję, że będą należały do tych z gatunku pozytywnych.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.