Gry

„Battlefront II” – pierwsze spojrzenie na Grievousa dzięki przeciekowi!

Grievous-Battlefront-2

Zaledwie kilka godzin temu na Reddicie pojawił się screenshot przedstawiający pełny model Generała Grievousa, który ma trafić do Star Wars: Battlefront II jeszcze w tym miesiącu.

Jedno trzeba przyznać – wygląda imponująco!

Zrzut ekranu ukazał się za pośrednictwem użytkownika o nicku Immortal_Soldier. Autor wpisu twierdzi natomiast, że przesłano go do niego ze świeżo utworzonego profilu wraz z adnotacją, kiedy dokładnie przeciek może zostać opublikowany. Czyżby któryś z pracowników DICE postanowił dać fanom temat do dyskusji? Wszystko jest możliwe, tym bardziej, że z oficjalnych źródeł wiemy, że i tak planowano pokazanie oficjalnej grafiki jeszcze w tym tygodniu.

Zdjęcie możecie podziwiać poniżej:

Grievous_Leak

Gołym okiem widać, że generał Separatystów będzie prawdopodobnie najwyższym z dotychczasowych bohaterów. Musimy wytrzymać jeszcze nieco ponad 20 dni, by przekonać się o tym samodzielnie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.