Seriale

Werner Herzog może wystąpić w „The Mandalorian”

the-mandalorian-werner-herzog

Niewykluczone, że w obsadzie pierwszego serialu aktorskiego Star Wars znajdzie się między innymi Werner Herzog – znany niemiecki reżyser, ceniony także jako aktor, szczególnie za charakterystyczny głos.

W zeszłym miesiącu Eric Kohn z IndieWire przeprowadził wywiad z autorem między innymi Fitzcarraldo, w którym ten zdradził, że bierze udział w produkcji filmu należącego do dużej franczyzy, o którym nie może nic powiedzieć, zaznaczając jedynie, że używa się wobec niego kryptonimu „Huckleberry”. Tymczasem okazało się, że właśnie pod taką nazwą roboczą funkcjonował The Mandalorian, co poza różnymi przeciekami ostatecznie potwierdziło zdjęcie plakietek ekipy pracującej nad serialem, zdobyte przez Jasona Warda Making Star Wars.

Tak że choć Disney nie ogłosił jeszcze oficjalnie obsady serialu Jona Favreau, wydaje się całkiem prawdopodobne, że Herzog rzeczywiście w nim wystąpi. Poza nim natomiast na ekranie rzekomo mają się pojawić również Taika Waititi oraz Bryce Dallas Howard.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.