Seriale

Jon Favreau publikuje zdjęcia rekwizytów używanych na planie „The Mandalorian”

the-mandalorian-jon-favreau-photo

Produkcja The Mandalorian trwa w najlepsze już od jakiegoś czasu, a showrunner serialu, Jon Favreau, postanowił nie zostawać w tyle względem nieoficjalnych zdjęć z planu i podzielił się w mediach społecznościowych fotografiami kilku rekwizytów.

Zobaczyć możemy przede wszystkim broń tytułowego Mandalorianina, którą widzieliśmy już przytroczoną do pleców bohatera na pierwszym zdjęciu:

https://www.instagram.com/p/Bo2zDMNBDo1/?taken-by=jonfavreau

Co ciekawe, bardzo podobną bronią posługiwał się Boba Fett w animowanym fragmencie Star Wars Holiday Special:

Poza tym producent i scenarzysta pierwszego serialu aktorskiego Star Wars zapewnił nam wgląd na inny rekwizyt, którego wygląd część z Was może kojarzyć z Imperium Kontratakuje, gdzie podczas ewakuacji Miasta w Chmurach można było dostrzec postać niosącą ze sobą taki właśnie (przypominający maszynę do lodów) sprzęt:

https://www.instagram.com/p/Bo2ecqJhuRj/?taken-by=jonfavreau

Jak na razie data premiery The Mandalorian nie jest znana, ale przewiduje się, że serial zadebiutuje na platformie streamingowej Disney Play pod koniec przyszłego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.