Gwiezdne Wojny - Historie

Konkurs – wygraj kopię filmu „Han Solo”!

HAN SOLO_PLAKAT

Wspólnie z polskim wydawcą spin-offu Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie, czyli spółką Galapagos, przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do zgarnięcia jest egzemplarz wspomnianego filmu na DVD!

HanSolo_DVD_3D_net

Zadanie konkursowe nie jest trudne, więc każdy czytelnik może czuć się zaproszony do udziału. Będziecie musieli użyć odrobiny wyobraźni i w komentarzach pod postem konkursowym na Facebooku lub tu, na naszej stronie, odpowiedzieć na jedno z zadanych poniżej pytań:

 1. Jak Twoim zdaniem Chewie znalazł się w niewoli na Mimban?
 2. Co według Ciebie działo się z pierwszą wybranką Solo, Qi’rą, po wydarzeniach z filmu?

Na końcu swojej odpowiedzi umieśćcie tagi: #rebelianckieszumowiny oraz #hansolo.

Konkurs potrwa do środy (17.10.2018), do godziny 20:00. W ciągu dwóch dni roboczych zwycięzcę wyłoni jury składające się z członków redakcji rebe1scum.com.

Pełny regulamin naszej zabawy znajdziecie poniżej.


REGULAMIN KONKURSU

§ 1
POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem Konkursu jest właściciel strony internetowej „Star Wars: Rebelianckie Szumowiny” oraz spółka Galapagos
2. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na stronie https://www.facebook.com/Rebe1Scum oraz na stronie https://www.rebe1scum.com do dnia 17 października 2018 roku (do godziny 20:00).

§ 2
WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE
1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba, która:
a) ukończyła 13 rok życia.
2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest łączne spełnienie następujących warunków:
a) osoba biorąca udział w Konkursie musi wypełnić warunki uczestnictwa, które zawarte są w opisie konkursu – odpowiedzieć w komentarzu

§ 3
NAGRODY
1. Nagrodą w Konkursie jest: egzemplarz filmu „Han Solo. Gwiezdne wojny – historie” na DVD.
2. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji Konkursu, Organizator powołuje komisję konkursową. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.
3. Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o wygranej w przeciągu 2 (dwóch) dni roboczych od zakończenia Konkursu, na stronie internetowej Organizatora.
8. Za przekazanie nagrody zwycięzcom odpowiedzialni są: właściciel strony internetowej „Star Wars: Rebelianckie Szumowiny”.

§ 4
DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU
1. Warunkiem otrzymania nagrody w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu do wysyłki, numeru tel. kontaktowego, niezbędnych do przekazania nagrody.
2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin, Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.

§ 5
POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na stronie https://rebe1scum.com
Organizator zastrzega, że nie wysyła nagród konkursowych poza granice Rzeczpospolitej Polskiej.

Podobne posty

Jeden komentarz

 1. 1. Imperium zniewoliło własciwie cała rase Wookie więc idąc tym tokiem myślenia był to przypadek że akurat znalazł sie na tej planecie bo tak więzionych było tysiące. Jednak ja uważam że to MOC go tam poprowadziła.

  2. Qi’ra przez fakt że nie jest aż taka zła jak ją malują, jako BOSS ginie, a najciekawszą wizją jest że ginie z ręki swojego przełożonego, sami wiecie kogo… I nie jest to Voldemort 😉

  Pozdrawiam!

 2. 1. Chciał wyzwolić swoją rase ale został zamknięty za dezercje.
  2. Qi`ra probując oszukać swojego przełożonego – ucieka i dołącza do rebelii.

 3. 1. Został tam przywieziony z więzienia na Kassheek dla swoistej rozrywki. Wrzucali do niego zbiegów i jeńców patrząc jak Chewie się z nimi rozprawia.
  2. Zacieśniła współpracę z Maulem w celu umocnienia organizacji nad którą objęła władzę po Dryden Vos.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.