Seriale

Ashley Eckstein o Ahsoce w 7. sezonie „Wojen Klonów” i możliwości grania postaci w live-action

ahsoka-tano-star-wars-the-clone-wars-rebels-ashley-eckstein

Aktorka użyczająca swojego głosu postaci Ahsoki Tano w oryginalnych wesjach językowych Wojen Klonów RebeliantówAshley Eckstein, w wywiadzie udzielonym portalowi Screen Rant na New York Comic Con podzieliła się odczuciami względem swojej postaci w nadchodzącym 7. sezonie serialu i wyraziła wyraźne zainteresowanie wcieleniem się w swoją postać w wersji live-action.

Eckstein zapytana, jakie uczucia Ahsoka żywi do otaczającego ją świata w siódmym sezonie Wojen Klonów i jak różni się od późniejszej inkarnacji samej siebie z Rebeliantów, odpowiedziała:

„Mogę tylko powiedzieć, że dzieje się to zaraz po tym, jak Ahsoka opuściła Zakon Jedi. Byłam w świecie Rebeliantów, a tam widzimy ją po trzydziestce. Przeszła sporo, oczywiście odkrywa, że Anakin stał się Darthem Vaderem. Ale teraz musieliśmy wrócić do momentu zaraz po odejściu z Zakonu, kiedy oczywiście jeszcze nie wie, co się stanie z Anakinem i ja też musiałam tam wrócić, a to dobrze. Bo to dobre historie. Było to trochę trudne. Wcześniej byłam przyzwyczajona do Ahsoki z Wojen Klonów, a musiałam poznać Ahsokę z Rebeliantów, która jest bardziej jak Obi-Wan – spokojniejsza, bardziej zamknięta, jest wręcz samotniczką w prównaniu do siebie z Wojen Klonów. Wcześniej była jak Ezra, bywała zarozumiała, miała dużo pytań i cechowała ją naiwność. W miarę jak się uczyła, wyrastała z tego. Więc najpierw musiałam ciężko pracować, żeby wydostać się z Wojen Klonów. A teraz musiałam wrócić. To dziwne, trochę już nagrywaliśmy i czytałam część kwestii niczym Ahsoka z Rebeliantów, co musiałam zmienić. Taki powrót trochę zajmuje.”

Pochwaliła też pracę Dave’a Filoniego nad rozwojem postaci, przyznając, że sama nie byłaby w stanie napisać tak dobrych historii z udziałem Ahsoki, dlatego też nie bierze w tym udziału i jest zadowolona ze swojego wkładu bohaterkę:

„Dave Filoni i jego ekipa piszą najwspanialsze gwiezdnowojenne historie, szczególnie o Ahsoce. Nic, co ja bym napisała, nie byłoby tak dobre, jak to, co pokazuje Dave. Więc jestem bardzo wdzięczna, że mogę obdarzyć Ahsokę częściowo własną osobowością i że mam na nią ogromny wpływ poprzez sposób czytania kwestii.”

Poza tym aktorka została zapytana o możliwość wcielenia się w postać nie tylko głosem, ale całym ciałem na potrzeby jakiejś produkcji aktorskiej z udziałem Ahsoki – niekoniecznie zupełnie nowej, bo nawet do aktorskiego serialu The Mandalorian dałoby się wpleść bohaterkę Ashley Eckstein, która, jak możemy się domyślać z zapowiedzi 7. sezonu Wojen Klonów, będzie brała udział w walkach o Mandalorę. Odparła, że nie ma pojęcia, czy jej postać ma szanse na występ w live-action, choć byłoby to spełnienie jej marzeń:

„Nie wiem nic o jakiejkolwiek proukcji aktorskiej z Ahsoką. Ale miałam w tym roku okazję pisać książkę o spełnianiu swoich marzeń i pierwszym krokiem jest wypowiedzenie ich na głos. Byłam zbyt nieśmiała, żeby głośno się tym podzielić, ale oczywiście zagranie Ahsoki w live-action jest moim marzeniem. Tak że chyba muszę skorzystać z własnej rady i wykrzyknąć, rzucić to do wszechświata. Bardzo chciałabym zagrać Ahsokę. Marzę o tym, żeby wcielić się w nią w live-action, więc rzucam to do wszechświata.”

Trzeba przyznać, że perspektywa zobaczenia Ahsoki w wersji aktorskiej jest niezwykle ciekawa i kusząca – szczególnie, jeśli miałaby się w nią wcielić aktorka, która od początku kreuje jej wizerunek. Pozostaje nam zatem liczyć, że poza powrotem w nowym sezonie Wojen KlonówAshley Eckstein dostanie jeszcze szansę na powrót do roli Ahsoki właśnie w serialu aktorskim. Tymczasem jednak z niecierpliwością czekamy na zwieńczający animację sezon, który prawdopodobnie zadebiutuje na Disney Play w okolicach końca roku 2019 lub początku 2020.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.