Filmy

Oscar Isaac porównuje negatywne reakcje na „Ostatniego Jedi” do sytuacji wokół Prequeli

TLJ_vs_Prequels

Zaledwie wczoraj pisaliśmy o wywiadzie, jakiego Oscar Isaac, wcielający się w rolę Poe Damerona w najnowszej trylogii Star Wars, udzielił portalowi Indie Wire. Aktor uchylił wtedy rąbka tajemnicy na temat prac nad IX Epizodem. Nie była to jednak cała wypowiedź, ponieważ w konwersacji poruszony został również temat negatywnych reakcji, z jakimi spotkała się ósma część Sagi, czyli Ostatni Jedi.

Odnosząc się do tej kwestii, Isaac porównał reakcje fanów do tych, z którymi swego czasu spotkały się Prequele reżyserowane przez George’a Lucasa:

„Wtedy również reagowano bardzo emocjonalnie, ale nie istniał jeszcze żaden sposób na tak zorganizowane i wyraźne wyrażanie swojej opinii. Ludzie prowadzący blogi i strony potrzebują tematów na teksty, więc gdy coś się dzieje, reagują: „O, mamy temat!” Pięć lub setka osób na Twitterze to podchwyci i zrobi z tego historię.”

W dalszej części wywiadu Oscar dodał także, iż jego zdaniem nie ma nic dziwnego w tym, że część widzów zwyczajnie nie lubiła filmu:

„Tworzysz film, a ludzie będą go lubić, nie lubić lub po prostu nie wzbudzi ich zainteresowania. To jedyne trzy opcje, więc nie powinno nikogo zaskakiwać, że jedna z nich miała miejsce.”

Słowa aktora wydają się bardzo wyważone i, szczerze mówiąc, ciężko się z nimi nie zgodzić. Niezależnie od tego, co sądzimy o nowych czy starszych filmach, pamiętajmy, że są osoby, które będą miały na ich temat inną opinię – i zawsze należy ją uszanować. W końcu wszyscy jesteśmy fanami tego samego, wspaniałego uniwersum.

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.