Gry

„Battlefront II” – szczegóły na temat umiejętności Grievousa niebawem!

Grievous_BattlefrontII

Choć na pierwszy rzut oka w ogóle tego nie widać, dla fanów Star Wars: Battlefront II trwa obecnie tzw. Miesiąc Generała Grievousa – jeszcze w październiku do gry zostanie dodany wyczekiwany przez fanów czarny charakter ery Prequeli. Niestety, pomimo tego, że jest już połowa miesiąca, wciąż nie poznaliśmy żadnych istotnych informacji na temat „nowego” bohatera, nie wspominając o tym, że nie mogliśmy nawet mu się przyjrzeć na choćby jednej oficjalnej grafice (na szczęście przecieki zrobiły swoje).

Jeśli jednak wierzyć słowom managera ds. społeczności z DICE, Bena Walke’a, już w przyszłym tygodniu dostaniemy istny wysyp szczegółów dotyczących umiejętności, gwiezdnych kart, emotek i zwycięskich poz.

Jak dowiedzieliśmy się jakiś czas temu z oficjalnego bloga EA Star Wars, czteroręki złoczyńca pojawi się na polu bitwy dokładnie 30 października.

Oprócz generała Separatystów w przyszłości Battlefront II doczeka się również dodania Obi-Wana Kenobiego (listopad), Hrabiego Dooku (styczeń 2019) oraz Anakina Skywalkera (luty 2019). Nie zabraknie też nowej mapy na planecie Geonosis, która zadebiutuje razem z brodatym mistrzem Jedi.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.