FanmadeGwiezdne Wojny - Historie

Jak wyglądałby spin-off o Hanie Solo z Harrisonem Fordem w roli głównej?

Solo-Star-Wars-Harrison-Ford-Alden-Ehrenreich

Technologia stosowana przy produkcji filmów ciągle się rozwija i dzięki temu staje się dostępna także dla „zwykłych śmiertleników” – a pośród nich zawsze znajdzie się kilka pomysłowych osób, które na przykład podmienią w scenach z Hana Solo twarz Aldena Ehrenreicha na facjatę oryginalnego odtwórcy roli przemytnika.

Choć Harrison Ford ze względu na różnice w kształcie głowy nie może wpasować się dokładnie w twarz młodego Solo, głos aktora pozostaje niezmieniony, a pamięć o scenach w wykonaniu Ehrenreicha może podkreślać drobne usterki, to poniższe wideo można z całą pewnością uznać za bardzo ciekawy eksperyment.

Autor materiału pisze o nim:

„Oryginalny Han Solo, Harrison Ford, zastępuje Aldena Ehrenreicha w ostatnim filmie franczyzy – Solo: A Star Wars Story. Używając nagrań i kadrów pokazujących Harrisona Forda sprzed 1977 roku, starałem się stworzyć jak najbardziej przekonującego młodego Solo, czego szczytem (moim zdaniem) jest ostatnia scena.”

Od jakiegoś czasu we własną kopię drugiego spin-offu sagi Star Wars na Blu-ray lub DVD zaopatrzyć można się także w Polsce.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.