Seriale

Lucasfilm zabezpiecza znak towarowy – powstaną książki i gry związane z „The Mandalorian”

the-mandalorian-cropped

Jak donosi portal The BlastDisney planuje poważnie rozkręcić sprzedaż produktów związanych z pierwszym serialem aktorskim Star Wars i rezerwuje tytuł The Mandalorian jako znak towarowy dla wielu artykułów.

Według dokumentów rzekomo pozyskanych przez redaktorów strony Lucasfilm zabezpiecza tytuł serialu Jona Favreau jako znak towarowy dla zabawek, gier, podręcznych urządzeń do gier wideo, książek, artykułów szkolnych, tymczasowych tatuaży, odzieży oraz obuwia.

Szczególną uwagę warto tutaj zwrócić na książki i gry – w związku z powyższymi informacjami bardzo możliwe, że dzięki The Mandalorian wciąż rozwijające się uniwersum Star Wars będzie szerzej eksplorować wątki związane z serialem.

Jak na razie data premiery serialu nie jest znana, ale oczekuje się, że zadebiutuje na przełomie 2019 i 2020 roku, ponieważ ma być flagową produkcją nowej platformy streamingowej Disney Play, która do użytku trafi pod koniec 2019 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.