Saga Star Wars

Richard E. Grant o Epizodzie IX i swojej postaci – aktor nie wcieli się w Thrawna

Richard-E-Grant-star-wars-episode-ix-thrawn

Choć obsadę Epizodu IX sagi Star Wars ogłoszono już dość dawno, wciąż nie wiemy, w jakie postaci będą wcielać się aktorzy, którzy po raz pierwszy pojawią się w filmowej serii. Jednym z nowych nabytków Gwiezdnych Wojen jest Richard E. Grant, który zdaniem wielu fanów pasowałby do roli Wielkiego Admirała Thrawna, jednak w ostatnim wywiadzie udzielonym Yahoo! sam zainteresowany powiedział, że nie wciela się w niebieskoskórego stratega.

W rozmowie Grant przede wszystkim bardzo chętnie zdradził imię swojej postaci i zarys fabuły całego filmu – ale tylko poruszając ustami i nie wydając przy tym żadnego dźwięku. Poza tym przyznał, że czytał fanowskie teorie dotyczące swojej roli w kolejnym epizodzie:

„Tak, czytałem, do tego byłem jeszcze pytany przez ludzi na ulicy, a zdarzało się nawet, że ludzie na ulicy mówili mi, kogo gram.”

Aktor podzielił się też swoimi odczuciami względem brania udziału w tworzeniu kolejnej części legendarnej sagi:

„Pierwszy film widziałem w 1977, w czasie studiów aktorskich. Gdyby wtedy ktoś mi powiedział, że wystąpię w filmie, co wydawało się wówczas nieosiągalne, i że cztery dekady później będę w dziewiątym, swego rodzaju zwieńczeniu całości, stwierdziłbym, że jest obłąkany.”

Zapytany natomiast przez Radio Times konkretnie o postać Admirała Thrawna, odparł:

„Nie gram postaci, którą właśnie wspomniałaś. Zresztą nie mogę niczego powiedzieć, bo zostanę zwolniony. Wszelki przepływ informacji jest zablokowany.”

Tak więc, choć jedna opcja odpadła, cały czas nie mamy żadnych informacji dotyczących postaci, w którą wciela się Richard E. Grant Epizodzie IX – no, chyba, że potraficie czytać z ruchów warg. Wszystkiego jednak z całą pewność dowiemy się w swoim czasie, być może dopiero wtedy, gdy trzeci rozdział nowej trylogii trafi na ekrany kin, czyli w grudniu przyszłego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.