Seriale

George Lucas odwiedza plan „The Mandalorian”

George_Lucas_on_set_Mandalorian

Praca na planie The Mandalorian wre, co jednak nie znaczy, że twórcy nie poświęcają czasem chwili na odpoczynek. Z pewnością zasłużył na niego wczorajszy solenizant i reżyser produkcji, czyli Jon Favreau, który obchodził swoje 52. urodziny. Z tej okazji showrunnera i plan powstającego serialu odwiedził… George Lucas.

Ojciec świata Star Wars i Favreau znają się już od dość dawna – obaj panowie współpracowali ze sobą w przeszłości wielokrotnie (chociażby wtedy, gdy Jon podkładał głos czarnemu charakterowi z serialu Wojny Klonów – Mandalorianinowi Pre Vizsli).

Favreau pochwalił się wizytą Lucasa na swoim instagramowym profilu:

The Mandalorian prawdopodobnie zadebiutuje na małych ekranach pod koniec 2019 roku, gdy do użytku trafi powstająca platforma streamingowa Disney Play. Poszczególne epizody serialu będą reżyserowane m.in. przez Dave’a Filoniego i Taikę Waititi.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.