Lucasfilm nie pozwolił na żart z Kylo Rena w „Ralph Demolka w internecie”

wreck-it-ralph-2-kylo-ren

Mająca trafić już wkrótce na ekrany kin druga część Ralpha Demolki, w której tytułowy bohater trafi do świata internetu, zawierać będzie liczne nawiązania do popkultury – ponieważ, jak dobrze wiemy, w sieci trafić można na wszystko. W filmie pojawią się także odniesienia do uniwersum Gwiezdnych Wojen, choć, jak się okazuje, nie wszystkie, które twórcy chcieli w nim umieścić.

Reżyser Rich Moore w wywiadzie dla IGN podzielił się informacją o żarcie, który ostatecznie nie trafił do Ralpha Demolki w internecie ze względu na wyraźną prośbę Lucasfilmu:

„W pewnym momencie mieliśmy żart o Kylo Renie, że jest zepsutym dzieckiem. Poszliśmy do Lucasfilmu i powiedzieliśmy, co robimy. A oni stwierdzili, że: „cóż, wolelibyśmy, żebyście go tak nie pokazwyali. Wiecie, to nasz złoczyńca i wolimy, żebyście tego nie robili.” Więc uszanowaliśmy to.”

Uwagi pracowników wytwórni dotyczące żartowania z obecnego głównego antagonisty produkowanej przez nich serii są w tej sytuacji jak najbardziej zrozumiałe – byłby to co prawda niewinny dowcip, jednak postać Kylo Rena, i tak przez część widowni spłycana ze względu na rozterki emocjonalne, raczej nie powinna być wyśmiewana w innym filmie Disneya, żeby nie umniejszać jego znaczenia w świecie Star Wars.

Ralph Demolka 2 mimo wszystko zawierać będzie inne nawiązania do Gwiezdnych Wojen – pojawi się na przykład C-3PO, któremu głosu użyczy Anthony Daniels, jako lokaj jednej z książniczek, co według reżysera filmu bardzo do niego pasuje.

Reklamy


Kategorie:Saga Star Wars

Tagi: , , , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: