Wydarzenia

Mark Hamill wskazuje na ironię zawartą w śmierci Luke’a Skywalkera

Luke-skywalker-death

Aktor wcielający się w postać Luke’a Skywalkera – Mark Hamill – po raz kolejny (który to już?) wywołał poruszenie w Internecie. Tym razem legendarny artysta odniósł się do przedstawionej w Ostatnim Jedi śmierci swojego bohatera, wskazując na jej ironiczny wydźwięk.

Wpis Marka tradycyjnie pojawił się na jego profilach we wszystkich większych mediach społecznościowych. Możecie go przeczytać poniżej:

https://www.instagram.com/p/BpPERuqFZiJ/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=nariqiauay5b

„MOC ZABIŁA LUKE’A. Musicie przyznać, że jego dzieje zakończyły się ironicznie. Zupełnie jak uzależniony, który z dnia na dzień zerwał z nałogiem, był czysty przez dekady, by na końcu spróbować ten jeden, ostatni raz, po czym w tragiczny sposób przedawkował.”

Choć zabarwienie wpisu Marka Hamilla było oczywiście humorystyczne, to nie można odmówić temu porównaniu pewnej głębi i logiki… Jakkolwiek dziwne by się nie wydawało.

Wy też porównalibyście los Skywalkera do narkomana, który przedawkował? Dajcie znać w komentarzach!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.