Gry

„Battlefront II” – wszystkie informacje na temat Grievousa w nowej transmisji!

gg-2.jpg.adapt.crop16x9.1455w

Dzisiejszej nocy na oficjalnym blogu EA Star Wars pojawił się nowy wpis, który ujawnia wiele szczegółów na temat Generała Grievousa, mającego pojawić się w Star Wars: Battlefront II już 30 października.

Poznajemy mechanikę, style walki nowego złoczyńcy, jego umiejętności, towarzyszące mu skórki, emotki i inne elementy patcha, z którym Grievous trafi do gry.

O wszystkim przeczytacie poniżej:

„Generał Grievous* – zabójczo skuteczny dowódca droidów. Błyskotliwy strateg. Osławiony łowca Jedi. Ten bezlitosny przywódca Separatystów zyskał sobie wiele przydomków, a za sprawą trafiającej do gry 30 października aktualizacji generała Grievousa** trafia do Star Wars™Battlefront™ II.

Poniżej omawiamy podstawy gry naszym najnowszym bohaterem. Aby poznać szczegółowe informacje na temat głównodowodzącego Separatystów, zapoznajcie się z naszą najnowszą transmisją dla społeczności. A jeśli chcecie dowiedzieć się, jak wyglądają prace nad bohaterem Star Wars Battlefront II, przeczytajcie nasze zakulisowe sprawozdanie.

Aktualizacja generała Grievousa wprowadza do gry również parę nowości. Dowiedzcie się więcej o zmianach w gwiezdnych kartach z premiami do zdrowia i ograniczonych czasowo listach gier z ery Wojen Klonów do trybów zmagań bohaterów oraz bohaterów i złoczyńców.

Przemiana w jednego z najbardziej osławionych złoczyńców galaktyki

Olbrzymi Kaleeshanin budził od zawsze strach w sercach wroga.

Po odniesieniu śmiertelnych obrażeń Grievous poddał swoje ciało licznym cybernetycznymi przemianom, a następnie podjął szkolenie we władaniu mieczem świetlnym u boku Lorda Sithów hrabiego Dooku, stając się uosobieniem grozy.

W trakcie Wojen Klonów został mianowany głównodowodzącym zwaśnionej z Republiką Galaktyczną Konfederacji Niezależnych Systemów, nazywanej Sojuszem Separatystów. Na przestrzeni konfliktu przewodził armiom droidów w licznych bitwach i wielokrotnie krzyżował miecze świetlne z Jedi i generałem Obi-Wanem Kenobim. Równie często uchodził z życiem z tych starć. Pojedynki te sprawiły, że Mistrz Jedi stał się w oczach Grievousa zaprzysięgłym wrogiem.

Jak wygląda rozgrywka generałem Grievousem w Star Wars™ Battlefront™ II?

Star Wars Battlefront II generał Grievous ma na celu budzić w przeciwnikach strach oraz onieśmielać ich w walce. Góruje rozmiarami nad wszystkimi pozostałymi postaciami w grze, a w walce posługuje się dwoma, a czasem czterema mieczami świetlnymi.

Wyprowadzając ataki podstawowe, wymachuje dwoma mieczami. W defensywie posługuje się nimi, aby parować uderzenia mieczy świetlnych i odbijać wiązki laserowe blasterów.

Ten doświadczony wojownik był też znany z popisowych ataków z użyciem aż czterech broni Jedi, które odebrał zgładzonym przeciwnikom (jego miecze wzorowaliśmy na tych z filmu Gwiezdne Wojny™: Część III – Zemsta Sithów™). Na potrzeby Star Wars Battlefront II ruchy te zostały uczynione zdolnościami.

Pierwszym z nich jest wzbierające pchnięcie. Ruch ten został zaczerpnięty z pojedynku między Grievousem a Obi-Wanem z serialu Wojny Klonów. Grievous rzuca się w przód, wykonując dźgnięcie wszystkimi czteroma mieczami, przez co zadaje obrażenia i obala cel na ziemię.

Druga zdolność Grievousa to nieustępliwe natarcie. Ten ruch, który fani pamiętają z jego pojedynku z Obi-Wanem Kenobim z Zemsty Sithów, zamienia Grievousa w przerażający wir postępujących mieczy świetlnych, które rozświetlają ziemię od iskier. Nieustępliwe natarcie czyni generała Grievousa nieczułym na wszelkie ataki zadane od przodu.

Zdecydowanie bardziej taktycznym zagraniem jest zdolność natarcia szpona, które umożliwia mu zniknięcie w mgnieniu oka. Po aktywowaniu Grievous przywiera do ziemi wszystkimi sześcioma członkami i rzuca się na przód, zadając przeciwnikom obrażenia i spychając ich ze swoje drogi. Ta budzące konsternację wroga technika sprawdza się też jako bardzo skuteczny sposób na ucieczkę.

Odmienne wyglądy generała Grievousa

W grze generał Grievous przyjmie swój domyślny wygląd łowcy Jedi, natomiast 30 października pojawi się dla niego dodatkowy wygląd ukazujący bitewne uszkodzenia***. Noszący ślady walki pancerz nadaje temu kolekcjonerowi mieczy świetlnych jeszcze bardziej bojowy wygląd, który wywoła strach przeciwnika.

Kolejny wygląd generał Grievousa pojawi się 28 listopada, wraz z aktualizacją bitwy o Geonosis, uzupełniając nadejście Obi-Wana Kenobiego i pojawienie się w trybie galaktycznego szturmu planety Geonosis.”

Znacznie więcej szczegółów związanych z aktualizacją dotyczącą Generała Grievousa przeczytacie w języku angielskim w nowej transmisji dla społeczności.

Został już tylko tydzień!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.