Saga Star Wars

Nowe zdjęcie z planu Epizodu IX pokazuje zarośnięte ruiny – zobaczymy Naboo?

naboo-theed-royal-palace-star-wars-episode-9

[AKTUALIZACJA] Zdjęcie okazało się być nieprawdziwe. Jest to fotografia z planu czwartych Piratów z Karaibów.


Do sieci trafiło kolejne zdjęcie z planu Epizodu IX, które przedstawia pokryte bujną roślinnością zabudowania, z całą pewnością mające swoje najlepsze dni dawno za sobą. I choć wydawałoby się, że tajemnicza lokacja jest nowa, całkiem możliwe, że znajduje się na planecie, z którą mieliśmy już styczność w sadze Star Wars.

Scenografii z planu zdjęciowego kolejnej części kultowej serii w Pinewood Studios możemy przyjrzeć się dzięki jednemu z użytkowników imgura, który udostępnił fotografię na tym właśnie portalu.

star-wars-episode-ix-set-photo-jungle-riuns.png

Oczywiście w momencie robienia zdjęcia plan nie był jeszcze w pełni przygotowany, jednak możemy z prawie stuprocentową pewnością stwierdzić, że widoczne na nim zabudowania to ruiny, na które być może warto zwrócić większą uwagę. Przedstawiona architektura bardzo przypomina bowiem znane z Mrocznego Widma budowle na Naboo, które, nawiasem mówiąc, już na etapie Epizodu I miały tendencje do zarastania. Sama roślinność natomiast także przywodzi na myśl tę właśnie planetę.

Ale to oczywiście nie znaczy, że na zdjęciu z całą pewnością widzimy mającą stać się Naboo scenografię – do czasu premiery lub jakichkolwiek dokładniejszych informacji na temat lokacji wszelkie domysły i skojarzenia pozostaną jedynie domysłami i skojarzeniami. Możliwe, że to po prostu nowy świat, który odwiedzimy w Epizodzie IX.

Ostatni rozdział sagi Skywalkerów trafi do kin w grudniu przyszłego roku. Produkcja filmu cały czas trwa, a za kamerą widowiska stoi J.J. Abrams, odpowiedzialny już wcześniej za sukces Przebudzenia Mocy.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.