Saga Star Wars

Nowe zdjęcie z planu Epizodu IX pokazuje zarośnięte ruiny – zobaczymy Naboo?

naboo-theed-royal-palace-star-wars-episode-9

[AKTUALIZACJA] Zdjęcie okazało się być nieprawdziwe. Jest to fotografia z planu czwartych Piratów z Karaibów.


Do sieci trafiło kolejne zdjęcie z planu Epizodu IX, które przedstawia pokryte bujną roślinnością zabudowania, z całą pewnością mające swoje najlepsze dni dawno za sobą. I choć wydawałoby się, że tajemnicza lokacja jest nowa, całkiem możliwe, że znajduje się na planecie, z którą mieliśmy już styczność w sadze Star Wars.

Scenografii z planu zdjęciowego kolejnej części kultowej serii w Pinewood Studios możemy przyjrzeć się dzięki jednemu z użytkowników imgura, który udostępnił fotografię na tym właśnie portalu.

star-wars-episode-ix-set-photo-jungle-riuns.png

Oczywiście w momencie robienia zdjęcia plan nie był jeszcze w pełni przygotowany, jednak możemy z prawie stuprocentową pewnością stwierdzić, że widoczne na nim zabudowania to ruiny, na które być może warto zwrócić większą uwagę. Przedstawiona architektura bardzo przypomina bowiem znane z Mrocznego Widma budowle na Naboo, które, nawiasem mówiąc, już na etapie Epizodu I miały tendencje do zarastania. Sama roślinność natomiast także przywodzi na myśl tę właśnie planetę.

Ale to oczywiście nie znaczy, że na zdjęciu z całą pewnością widzimy mającą stać się Naboo scenografię – do czasu premiery lub jakichkolwiek dokładniejszych informacji na temat lokacji wszelkie domysły i skojarzenia pozostaną jedynie domysłami i skojarzeniami. Możliwe, że to po prostu nowy świat, który odwiedzimy w Epizodzie IX.

Ostatni rozdział sagi Skywalkerów trafi do kin w grudniu przyszłego roku. Produkcja filmu cały czas trwa, a za kamerą widowiska stoi J.J. Abrams, odpowiedzialny już wcześniej za sukces Przebudzenia Mocy.

Reklamy

1 odpowiedź »

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.