Gry

„Star Wars: Battlefront II” będzie wciąż wspierany po sezonie Wojen Klonów

Kashyyyk_BattlefrontII

Mamy dobre informacje dla wszystkich fanów, których do tej pory martwiła przyszłość Star Wars: Battlefront II po zakończeniu sezonu Wojen Klonów – gra będzie wciąż wspierana po tym, jak trafi do niej ostatni patch z Anakinem Skywalkerem, zaplanowany przez twórców na luty 2019 roku.

Tak przynajmniej wynika ze słów Dennisa Brännvalla z ekipy zajmującej się rozwojem Battlefronta II, który przejął dziś tymczasowo pieczę nad oficjalnym twitterowym profilem studia DICE:

„Gratulacje z okazji awansu, Dennis! Mam nadzieję, że promocja na „Dyrektora Kreatywnego dla Star Wars Battlefront” oznacza, że gra nie zostanie porzucona po dodaniu do niej Anakina!”

„Zgadza się, nie zostanie porzucona!”

Potwierdzenie, że w kolejnym roku Battlefront II będzie wciąż rozwiajny, to zdecydowanie jedna z najlepszych wieści na temat gry w ostatnich miesiącach. Możemy już tylko czekać na następne informacje w kwestii kolejnego sezonu – osobiście liczę na zawartość związaną z Łotrem 1, ale czas pokaże, co dla nas zaplanowano.

To jednak nie wszystkie wieści odnoszące się do tytułu, ponieważ Ben Walke opublikował dziś na Twitterze screen przedstawiający wygląd skórki dla Generała Grievousa, noszącej nazwę Battle Damaged:

Już 30 października zadebiutuje aktualizacja wprowadzająca Grievousa. W listopadzie zaś pojawi się Obi-Wan Kenobi wraz z mapą na planecie Geonosis.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.