Wydarzenia

John Williams hospitalizowany

John Williams

Legendarny kompozytor John Williams, który jest autorem muzyki do niemal wszystkich filmów sagi Star Wars oraz niezliczonych produkcji ze świata filmu, wczorajszej nocy trafił do szpitala, przez co nie będzie w stanie dyrygować Londyńską Orkiestrą Symfoniczną w zaplanowanym na piątek koncercie. Dowiadujemy się, że cenionego artystę dopadła „nagła choroba”, przez co musiał być poddany hospitalizacji.

Szefostwo Royal Albert Hall, gdzie miał odbyć się koncert z udziałem Williamsa, opublikowało na Twitterze stosowny wpis odnoszący się do kondycji kompozytora:

Niestety nie mamy żadnych konkretnych wieści na temat stanu zdrowia Johna Williamsa, jednak szczerze liczymy na to, że szybko wydobrzeje i znów będzie mógł dawać koncerty oraz nagrywać utwory dla kolejnych filmowych produkcji.

Jesteśmy z Tobą, John!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.