SerialeWydarzenia

Skradziono sprzęt z planu „The Mandalorian”. Policja prowadzi dochodzenie

the-mandalorian-cropped

Dzisiaj na policję została zgłoszona kradzież wyposażenia z Manhattan Beach Studios Media Campus. Według doniesień złodzieje uszczuplili zasoby ekipy pracującej nad pierwszym serialem aktorskim Star Wars.

The Hollywood Reporter informuje, że doniesiono o „wielkiej kradzieży”, jednak według źródeł portalu, które potwierdzają, że chodzi o obrabowanie planu The Mandalorian, nie zabrano niczego istotnego, a rzeczniczka Lucasfilmu nie skomentowała zaistniałej sytuacji.

The Blast natomiast donosi, że wśród załogi tworzącej serial krążą wieści, jakoby skradziony sprzęt pochodził z działu kamer i że istnieją obawy, iż chodzić może o kartę pamięci zawierającą poważne informacje dotyczące produkcji.

Jak na razie niestety nie wiemy nic więcej, a także wyżej przedstawionych informacji nie należy uznawać za pewne – ze szczególnym dystansem zalecamy podchodzić do tej drugiej porcji. Pozostaje nam czekać na rozwój sytuacji i liczyć, że wszystko się wyjaśni, sprzęt odnajdzie, a sprawcy kradzieży zostaną odpowiednio ukarani.

The Mandalorian powstaje na podstawie scenariusza Jona Favreau, który jest także producentem. Za reżyserię odpowiadają między innymi Dave Filoni, Taika Waititi i Bryce Dallas Howard. Nie znamy planowanej daty premiery serialu, ale najpewniej zadebiutuje razem z platformą streamingową Disney Play pod koniec przyszłego roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.