Skradziono sprzęt z planu „The Mandalorian”. Policja prowadzi dochodzenie

the-mandalorian-cropped

Dzisiaj na policję została zgłoszona kradzież wyposażenia z Manhattan Beach Studios Media Campus. Według doniesień złodzieje uszczuplili zasoby ekipy pracującej nad pierwszym serialem aktorskim Star Wars.

The Hollywood Reporter informuje, że doniesiono o „wielkiej kradzieży”, jednak według źródeł portalu, które potwierdzają, że chodzi o obrabowanie planu The Mandalorian, nie zabrano niczego istotnego, a rzeczniczka Lucasfilmu nie skomentowała zaistniałej sytuacji.

The Blast natomiast donosi, że wśród załogi tworzącej serial krążą wieści, jakoby skradziony sprzęt pochodził z działu kamer i że istnieją obawy, iż chodzić może o kartę pamięci zawierającą poważne informacje dotyczące produkcji.

Jak na razie niestety nie wiemy nic więcej, a także wyżej przedstawionych informacji nie należy uznawać za pewne – ze szczególnym dystansem zalecamy podchodzić do tej drugiej porcji. Pozostaje nam czekać na rozwój sytuacji i liczyć, że wszystko się wyjaśni, sprzęt odnajdzie, a sprawcy kradzieży zostaną odpowiednio ukarani.

The Mandalorian powstaje na podstawie scenariusza Jona Favreau, który jest także producentem. Za reżyserię odpowiadają między innymi Dave Filoni, Taika Waititi i Bryce Dallas Howard. Nie znamy planowanej daty premiery serialu, ale najpewniej zadebiutuje razem z platformą streamingową Disney Play pod koniec przyszłego roku.

Reklamy


Kategorie:Seriale, Wydarzenia

Tagi: , , , , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: