Gry

„Battlefront II” – szczegóły na temat październikowego patcha i kalendarz wydarzeń

General_Grievous_Four_Lightsabers_-_Battlefront_II

Na oficjalnym forum Star Wars: Battlefront II pojawiła się dziś zaktualizowana transmisja dla społeczności. Przybliżono w niej szczegóły najnowszego patcha, który ukaże się już w najbliższy wtorek (30 października).

Dowiadujemy się między innymi, jakie umiejętności, kwestie mówione i aparycje będzie posiadał nowo dodany złoczyńca – Generał Grievous – oraz jakie zmiany wprowadzi aktualizacja pod kątem rozgrywki.

Umiejętności Grievousa

  • Pierwszą z nich jest wzbierające pchnięcie. Ruch ten został zaczerpnięty z pojedynku między Grievousem a Obi-Wanem z serialu Wojny Klonów. Grievous rzuca się naprzód, wykonując dźgnięcie wszystkimi czterema mieczami, przez co zadaje obrażenia i obala cel na ziemię.
  • Druga zdolność Grievousa to nieustępliwe natarcie. Ten ruch, który możecie pamiętać z jego pojedynku z Obi-Wanem Kenobim z Zemsty Sithów, zamienia Grievousa w przerażający wir postępujących mieczy świetlnych, które rozświetlają ziemię od iskier. Nieustępliwe natarcie czyni generała Grievousa nieczułym na wszelkie ataki zadane od przodu.
  • Zdecydowanie bardziej taktycznym zagraniem jest zdolność natarcia szpona, które umożliwia mu zniknięcie w mgnieniu oka. Po aktywowaniu Grievous przywiera do ziemi wszystkimi sześcioma członkami i rzuca się naprzód, zadając przeciwnikom obrażenia i spychając ich ze swoje drogi.

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej, pojawi się także sporo zmian i usprawnień. Bohaterowie, którzy do tej pory nie mieli swoich kart regenerujących żywotność, takowe otrzymają. Zaimplementowane zostaną również zmiany w systemie odradzania na członkach zespołu, wprowadzonym do gry w poprzednim patchu – w dużym skrócie, bohaterowie nie będą mogli już odradzać się na innych członkach zespołu, co w teorii ma poprawić balans rozgrywki.

Co więcej, deweloperzy w końcu postanowili naprawić niezwykle irytujący bug, powodujący utratę dźwięku w losowych momentach meczu, który eliminowało dopiero ponowne uruchomienie gry.

Więcej szczegółów na temat aktualizacji poznacie w na forum Battlefront II.

Na koniec możecie jeszcze zapoznać się z kalendarzem wydarzeń specjalnych na listopad:

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.