Gwiezdne Wojny - Historie

Nowe doniesienia: spin-off o Bobie Fetcie z całą pewnością nie powstanie

Boba_Fett

Lucasfilm tworzy właśnie kolejny segment uniwersum Gwiezdnych Wojen, który poświęcony ma być mandaloriańskiemu wojownikowi. Choć The Mandalorian ma się dobrze, inny Mandalorianin – znacznie bardziej znany szerokiej publice – nie może z nadzieją patrzyć w przyszłość.

Wygląda bowiem na to, że Boba Fett, czyli legendarny łowca nagród z odległej galaktyki, nie doczeka się spin-offu, o którym od dawna krążą plotki. Według ostatnich doniesień sama szefowa wytwórni produkującej Star WarsKathleen Kennedy, bezpośrednio potwierdziła, że projekt jest w stu procentach martwy:

„Kathleen Kennedy właśnie potwierdziła w rozmowie ze mną, że film o Bobie Fettcie jest na 100% martwy. Wszyscy są całkowicie skupieni na THE MANDALORIAN.”

Warto zaznaczyć, że źródło jest wiarygodne – Erick Weber uczestniczył wczoraj w specjalnym pokazie Czarnej Pantery, gdzie Kennedy także się znalazła, w związku z czym nie tylko miał szansę rzeczywiście zadać pytanie i otrzymać odpowiedź, ale też mógłby odczuć bardzo negatywne skutki zmyślania podobnych wypowiedzi. Sama informacja jest bardzo prawdopodobna, biorąc pod uwagę zawirowania związane z rzekomym anulowaniem kolejnych spin-offów sagi i fakt, że Boba Fett nigdy nie został oficjalnie wpisany do terminarza premier, a James Mangold, który według plotek miał zostać reżyserem filmu, zdecydowanie zdementował pogłoski.

Jak na razie jedynymi potwierdzonymi premierami Lucasfilmu pozostają Epizod IX J.J. Abramsa, oderwana od reszty filmowego zbioru trylogia Riana Johnsona, seria twórców Gry o Tron oraz wspomniany już The Mandalorian Jona Favreau, będący pierwszym serialem aktorskim Star Wars.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.