Gwiezdne Wojny - Historie

Film o Bobie Fetcie miał skupić się na łowcach nagród z „Imperium Kontratakuje”

bounty-hunters

Zaledwie kilka dni temu informowaliśmy Was o rozmowie, jaką szefowa Lucasfilm, Kathleen Kennedy, odbyła z jednym z dziennikarzy na pokazie Czarnej Pantery. Prezes wytwórni stwierdziła wówczas, że projekt niezapowiedzianego jeszcze spin-offu o Bobie Fetcie jest w tej chwili martwy i póki co raczej nie zostanie wskrzeszony. Za sprawą portalu Entertainment Weekly dowiadujemy się kilku interesujących rzeczy na temat filmu – między innymi tego, że miał skupić się na wszystkich łowcach nagród, jakich poznaliśmy w Gwiezdnych Wojnach: Imperium Kontratakuje (Dengar, Zuckuss, IG-88, 4-LOM, Bossk i oczywiście Fett).

Co więcej, choć film nie stanowi teraz priorytetu dla Lucasfilmu, to jest cień szansy, że w perspektywie kilku lat twórcy mogą powrócić do jego tworzenia.

Jak pisze na swoich łamach EW:

„Źródła Entertainment Weekly potwierdzają, że film o Fetcie, nad którym pracowano od 2013 roku, w tej chwili nie znajduje się w fazie aktywnego rozwoju. Wciąż jednak pozostaje szansa na wskrzeszenie projektu.”

Na temat łowców pojawia się za to następujący fragment:

„Film skupiałby się na Fetcie i menażerii łowców nagród, którzy pojawili się wraz z nim na pokładzie gwiezdnego niszczyciela w Imperium Kontratakuje. Pierwotnie nad produkcją pracował Josh Trank, który opuścił projekt po perturbacjach związanych z Fantastyczną Czwórką.”

Warto zauważyć, że przy okazji otrzymaliśmy kolejne potwierdzenie dość starych plotek, odnoszących się do zaangażowania Josha Tranka w prace nad spin-offem o Fetcie. Już w 2015 roku krążyły niepotwierdzone wieści, że reżyser miał wystąpić na Star Wars Celebration 2015 i zapowiedzieć swój spin-off, ale został zwolniony przez Lucasfilm po klapie, jaką okazała się jego Fantastyczna Czwórka (przez co reżyser Łotra 1, Gareth Edwards, musiał samodzielnie poprowadzić panel dotyczący spin-offów).

Mimo wszystko pamiętajmy, że wszelkie zawarte powyżej informacje to tylko przecieki – choć pochodzą z wiarygodnego i poważnego źródła, jakim jest Entertainment Weekly, to mogą okazać się nieprawdziwe.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.