Gry

Padmé i Ahsoka w plikach dźwiękowych z nowego patcha do „Battlefront II”!

Battlefront2_Ahsoka_Padme_Pliki

Sądziliście, że Generał Grievous, Obi-Wan Kenobi, Anakin Skywalker i Hrabia Dooku to jedyni bohaterowie sezonu Wojen Klonów, jacy pojawią się w Star Wars: Battlefront II? My do niedawna również tak myśleliśmy, jednak najnowszy patch do gry, który wprowadził wczoraj na pole bitwy wspomnianego już dowódcę armii Separatystów, ujawnia bardzo sugestywne wskazówki na temat dwóch kolejnych postaci, mogących ukazać się w przyszłości – mowa o Padmé Amidali i Ahsoce Tano.

Wraz z najnowszą aktualizacją do tytułu trafiła seria plików dźwiękowych Grievousa, z których część nie została jeszcze odblokowana. Okazuje się, że twórcy mieli całkiem dobre powody, by tego nie robić, ponieważ oprócz Anakina czy Obi-Wana, Kaleeshanin zwraca się w nich również do Ahsoki i Padmé.

Jeżeli chcecie odsłuchać pliki audio, to znajdziecie je m.in. w materiale youtubera FireGuyGaming:

Jeśli dowody w postaci słów Generała będą dla Was niewystarczające, to dodatkowym potwierdzeniem mogą być nazwy omawianych plików dźwiękowych, brzmiące następująco:

Pliki_Ahsoka_Padme_SWBF2

Warto pamiętać, że wszelkie zawarte w tym artykule informacje nie stanowią oficjalnego potwierdzenia, że bohaterki pojawią się w Battlefront II – wciąż może się okazać, że pliki dźwiękowe są tylko pozostałościami po niezrealizowanych pomysłach… Choć szczerze wątpimy, by deweloperzy specjalnie dodawali w patchu do swojej gry coś, czego nie mają zamiaru użyć w przyszłości.

Co sądzicie o nowych rewelacjach? Chcielibyście zobaczyć Ahsokę Tano i Padmé Amidalę? Dajcie znać w komentarzach!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.