Gwiezdne Wojny - Historie

Maleją szanse na film o Obi-Wanie – Ewan McGregor wystąpi w „Birds of Prey”

'Solo: A Star Wars Story' film premiere, Arrivals, Los Angeles, USA - 10 May 2018

W realizacji jednego z kolejnych filmowych projektów DC weźmie udział aktor znany fanom sagi Star Wars z roli Obi-Wana Kenobiego w Prequelach. Jak potwierdza The Hollywood ReporterEwan McGregor wystąpi w Birds of Prey, jednocześnie zmniejszając szanse na powstanie spin-offu o postaci z Gwiezdnych Wojen.

Aktor zagra w filmie antagonistę, postać znaną jako Black Mask, która zmierzy się z Harley Quinn Margot Robbie, Huntress Mary Elizabeth Winstead i Black Canary Jurnee Smollett-Bell w filmie Cathy Yan.

Tym samym coraz mniej prawdopodobnym jest, że w najbliższym czasie miałby wystąpić w produkcji Lucasfilmu poświęconej Obi-Wanowi. Grafik Ewana McGregora nie wydaje się bowiem zawierać zbyt wiele miejsca na takie projekty – odtwórca roli Kenobiego jest już także zaangażowany w realizację filmu Doktor Sen, będącego adaptacją powieści Stephena Kinga o tym samym tytule, która jest kontynuacją losów bohatera Lśnienia tego samego autora.

Oczywiście fakt otrzymywania przez aktora kolejnych ról nie wyklucza całkowicie powstania spin-offu sagi Star Wars o Obi-Wanie Kenobim, jednak ewentualna przyszłość projektu – i tak dotąd niezbyt stabilna – wydaje się coraz mniej pewna.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.