Gwiezdne Wojny - Historie

Twórcy „Gry o tron” zaczną pracę nad serią Star Wars natychmiast po finale serialu

D.B.Weiss_D.Benioff_StarWars

Postprodukcja niezwykle popularnego serialu Gra o tron, którego fabuła oparta jest o twórczość George’a R.R. Martina, powoli dobiega końca, w związku z czym twórcy serii produkowanej dla HBO – D.B. WeissDavid Benioff – nieśmiało zaczynają spoglądać w kierunku nowego projektu, jakim jest seria filmów osadzonych w świecie Gwiezdnych Wojen.

Krótki fragment poświęcony gwiezdnowojennym planom scenarzystów pojawił się niedawno na łamach Entertainment Weekly, gdzie w obszernym artykule opisywano finalne prace nad ósmym sezonem Gry o tron. Co więcej, ujawniono także, że twórcy otrzymali od Lucasfilmu przyjacielską wskazówkę, która ma im pomóc w uchronieniu finału GoT przed internetowymi przeciekami:

„Następnym celem Benioffa i Weissa jest napisanie scenariusza dla nowego filmu w świecie Star Wars. Otrzymali też kilka wskazówek od reżysera Ostatniego Jedi, Riana Johnsona, oraz szefowej Lucasfilm, Kathleen Kennedy, jak utrzymać w tajemnicy fabułę finalnego sezonu [Gry o tron – przyp. red.]. „Dostaliśmy od nich mnóstwo wskazówek, jak efektywnie trzymać to wszystko pod kluczem. Często były to rzeczy, o których sami nigdy byśmy nie pomyśleli, że w ogóle są możliwe.” – mówi Weiss.”

Miejmy nadzieję, że Weiss i Benioff wezmą sobie do serca rady kolegów po fachu i Grze o tron nie przydarzy się podobna wpadka, jaka miała miejsce przed premierą sezonu 7., gdy do sieci trafiły szczegóły najważniejszych momentów serii.

Trzeba przyznać, że rok 2019 zapowiada się naprawdę ciekawie – zarówno dla fanów smoków, jak i mieczy świetlnych.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.