Seriale

Ashley Eckstein o powrocie do pracy nad 7. sezonem „Wojen Klonów”

ashley-eckstein-ahsoka-tano-star-wars-the-clone-wars-season-7 (1)

Podczas tegorocznego New York Comic Con Meagan Damore z portalu CBR miała okazję przeprowadzić wywiad z aktorką użyczającą swojego głosu postaci Ahsoki Tano w serialach animowanych Star Wars.

Ashley Eckstein opowiedziała w rozmowie między innymi o swoich uczuciach związanych z powrotem do tworzenia Wojen Klonów, których ostatni, siódmy sezon ma wkrótce zobaczyć światło dzienne:

„Powrót jest niewiarygodny! Przypada dziesiąta rocznica i mogę powiedzieć coś, co nie sądziłam, że będzie możliwe. Fakt, że mogę powiedzieć: „Clone Wars saved” w 10. rocznicę, jest naprawdę niewiarygodny.

Chciałabym podziękować wszystkim fanom, którzy podtrzymywali to marzenie. Muszę przyznać, że jestem osobą, która wierzy, że wszystko jest możliwe i nigdy nie porzuca nadziei. Gwiezdne Wojny mnie tego nauczyły. Ale tym razem chyba byłam blisko, bo myślałam, że Wojny Klonów nigdy nie powrócą. Muszę podziękować fanom za to, że nigdy nie porzucili nadziei, bo naprawdę nigdy tego nie zrobili! Czasem nawet kilka razy w tygodniu widywałam tweety mówiące: „Ocalcie Wojny Klonów” i wydawało mi się to miłe, ale nieprawdopodobne do spełnienia. I wtedy, kiedy dostałam wiadomość i powiedziano mi, że wrócą, nie mogłam w to uwierzyć! To zasługa fanów, którzy nigdy się nie poddają.”

Poza tym aktorka ponownie opowiedziała co nieco o Ahsoce w kontekście powrotu do świata Wojen Klonów, od którego odzwyczaiła się, realizując Rebeliantów:

„Po Wojnach Klonów trudno było grać Ahsokę z Rebeliantów, bo była znacznie starsza i bardziej jak Obi-Wan niż Ahsoka z Wojen Klonów. Była bardziej mentorką, nauczycielką i wczucie się w tę rolę zajęło mi chwilę, a teraz musiałam znowu wracać do Wojen Klonów i oduczyć się wszystkiego, czego się nauczyłam.”

Ashley Eckstein pochwaliła też pracę całej ekipy pracującej nad serialem, szczególnie wyróżniając Dave’a Filoniego, który jej zdaniem zrobił, co mógł, aby nowy sezon wypadł równie dobrze, a nawet lepiej niż poprzednie:

„Mogę przyrzec, że oczywiście Dave Filoni odgrywa znaczącą rolę i zrobił wszystko, żeby ściągnąć jak najwięcej kluczowych dla serialu osób, właściwie całą obsadę i część głównych członków załogi. Historie są niesamowite, ludzie są wspaniali, a cokolwiek, czego dotknie Dave Filoni, będzie cudowne.”

Nam zatem, jako fanom, nie pozostaje nic innego, jak zawierzyć słowom aktorki i cierpliwie oczekiwać kolejnych informacji na temat 7. sezonu The Clone Wars oraz na nowe odcinki, które dystrybuowane będą za pośrednictwem nowej platformy streamingowej Disneya.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.