Gwiezdne Wojny - HistorieSeriale

Ron Howard otwarty na objęcie sterów kolejnego filmu Star Wars

Ron-Howard-Star-Wars

Ron Howard, uznany hollywoodzki reżyser, rozpoznawalny między innymi dzięki sukcesowi filmów takich jak Apollo 13, Piękny umysł czy Człowiek ringu, zatrudniony przez Lucasfilm do dokończenia spin-offu o Hanie Solo po zwolnieniu duetu Phila Lorda i Chrisa Millera pierwotnie odpowiedzialnych za reżyserię filmu, w ostatnim wywiadzie udzielonym Metro został zapytany, czy wróciłby na stołek reżysera na potrzeby produkcji innego projektu związanego ze światem Gwiezdnych Wojen.

Okazuje się, że filmowiec bardzo ceni sobie czas spędzony nad Solo i gdyby historia mu odpowiadała, bardzo chętnie opowiedziałby ją publiczności:

„To było wspaniałe doświadczenie. Powrót byłby całkowicie uzależniony od historii.”

Howard wspomniał też, że w podobnym stopniu pobyt na planie Gwiezdnych Wojen za wspaniały uważa jego córka, Bryce Dallas Howard, która odpowiada za reżyserię jednego z odcinków pierwszego serialu aktorskiego z akcją osadzoną w odległej galaktyce:

„Moja córka Bryce jest zachwycona. Ma reżyserować jeden z odcinków nowego serialu Jona Favreau. To dla niej niesamowite przeżycie. Ja na swój sposób znowu przez to przechodzę dzięki niej. Za te projekty odpowiada twórcza, natchniona grupa miłośników kina.”

Oczywiście nie oznacza to, że reżyser Hana Solo kiedykolwiek otrzyma kolejną propozycję od wytwórni odpowiedzialnej za rozwój marki Star Wars, ale gdyby Lucasfilm chciał mieć pewność, że zatrudnia właściwą osobę do realizacji jakiegokolwiek projektu, to jest jeden chętny, który zdołał już doprowadzić do porządku pewien ważny spin-off…

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.