Gry

„Battlefront II” – nowa transmisja przybliża szczegóły dotyczące pojazdów z Geonosis

AT-TE_Battlefront 2

Kolejna aktualizacja do Star Wars: Battlefront II, która doda do gry mapę Galaktycznego szturmu na planecie Geonosis oraz Obi-Wana Kenobiego, zbliża się wielkimi krokami. W związku z powyższym twórcy udostępnili kolejną Transmisję dla społeczności, ujawniającą wiele dodatkowych detali dotyczących nowych pojazdów.

Jak prawdopodobnie większość z Was dobrze wie, gracze otrzymają w swoje ręce trzy w pełni kontrolowane pojazdy – AT-TE i BARC Speeder dla sił Republiki oraz STAP dla Separatystów. We wpisie deweloperzy dokładnie objaśnili zasady ich działania i umiejętności, jakie będą posiadały wszystkie wehikuły. Opisaliśmy je dla Was poniżej (dla wygody zachowaliśmy oryginalne nazewnictwo):

AT-TE

  • Laser Cannons – przednie działa o dużej sile rażenia. Zadadzą spore obrażenia każdemu, kto będzie miał pecha znaleźć się w ich polu rażenia.
  • Mass Driver Cannon – umiejętność, która wykorzysta główne działo AT-TE do wystrzelenia pocisku o ogromnej sile rażenia.
  • Tactical Support – ta umiejętność zapewni dwojakie wsparcie dla klonów; nie tylko odnowi umiejętności pobliskich oddziałów, ale będzie też aktywnie skanować w poszukiwaniu pobliskich droidów.
  • Ion Charge – za sprawą tej umiejętności AT-TE przejdą w tryb oblężniczy, w którym będą mogły wystrzeliwać pociski jonowe w kierunku Spider droidów. Tylko po oddaniu takiego strzału maszyny kroczące Separatystów będą wrażliwe na inne ataki.
  • Mobile Spawn Point – po raz pierwszy w Battlefront II pojawi się mobilny punkt odrodzenia. Klony będą mogły odradzać się przy poruszających się AT-TE. Jest to umiejętność zarezerwowana wyłącznie dla wspomnianych pojazdów.

Słabością AT-TE będzie podwozie, które jest nieodporne na ogień blasterowy. Droidy, które znajdą się dość blisko pojazdów, będą mogły zadać im w ten sposób spore obrażenia. Klonom doradza się szybkie pozbycie się przeciwników znajdujących się zbyt blisko AT-TE.

STAP i BARC Speeder

Z uwagi na to, że oba pojazdy mają praktycznie takie same umiejętności, przedstawiamy je Wam w jednym zestawieniu.

 

  • Light Blaster Cannons – podstawowe uzbrojenie obu skuterów repulsorowych, strzelające bardzo szybko, zadając przy tym małe obrażenia.
  • Motion Scan – umiejętność odsłania ukrytych wrogów w obrębie skutera.
  • Heat Sink – w trakcie aktywności tej umiejętności broń główna nie ulega przegrzaniu.
  • Laser Barrage – szybka seria pocisków blasterowych, zadających bardzo duże obrażenia.

Koszt obu pojazdów w punktach bitewnych wynosi 150.

Jeśli chcecie dowiedzieć się nieco więcej, koniecznie zajrzyjcie na oficjalne forum Star Wars: Battlefront II.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.