Seriale

Pedro Pascal negocjuje rolę w „The Mandalorian”

'The Great Wall' film premiere, Los Angeles, USA - 15 Feb 2017

Wcześniejsze plotki zdają się potwierdzać! Według najnowszych doniesień Pedro Pascal, aktor znany przede wszystkim z roli Oberyna Martella z Gry o tron, otrzymał propozycję wystąpienia w pierwszym serialu aktorskim Star Wars.

The Hollywood Reporter oraz Variety informują, że Pascal negocjuje warunki umowy, która pozwoli mu zagrać główną rolę w The Mandalorian Jona Favreau. Wydaje się to trochę dziwne, biorąc pod uwagę, że prace na planie rozpoczęto już dobrych kilka tygodni temu, jednak renoma, jaką cieszą się oba portale, skłania raczej do zaufania. Oczywiście i tak zalecamy zachować do informacji pewien dystans – szczególnie, że negocjacje nie muszą zakończyć się otrzymaniem roli (niemniej zwykle tak się kończą).

Wciąż nie znamy nawet przybliżonej daty premiery The Mandalorian, który trafić ma na Disney+, powstającą platformę streamingową. Obsada serialu też jak dotąd pozostaje tajemnicą, poznaliśmy jedynie reżyserów (są to Dave Filoni, Taika Waititi, Bryce Dallas Howard, Deborah Chow i Rick Famuyiwa) oraz oczywiście showrunnera produkcji – Jona Favreau.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.