Saga Star Wars

Billie Lourd o Epizodzie IX i pracy na planie

tlj-connix-starwars

Nietrudno się domyślić, że córka zmarłej w 2016 roku Carrie Fisher, Billie Lourd, w ciągu ostatnich dwóch lat przeżyła sporo trudnych chwil. Chociaż praca na planie Gwiezdnych Wojen nie stanowi dla niej nowości, to tej jesieni po raz pierwszy Billie musiała zmierzyć się z podobnym wyzwaniem bez wsparcia swojej mamy, co z pewnością nie było dla niej łatwym doświadczeniem. W niedawnym wywiadzie udzielonym Entertainment Tonight młoda aktorka opowiedziała o swoich przeżyciach związanych z nagrywaniem Epizodu IX. Zdradziła też, co sądzi o samym filmie.

Jak mówi Lourd:

„Muszę uważać na słowa, bo gwiezdnowojenna policja mnie dopadnie, ale mogę powiedzieć, że jest niesamowity. Czytałam scenariusz i we wrześniu przez około trzy tygodnie pracowałam na planie. To będzie naprawdę magiczne. Nie mogę powiedzieć wiele więcej, ale jestem strasznie podekscytowana i wdzięczna za to, że mogę być częścią tego świata. Gwiezdne Wojny zawsze będą w moim sercu. Kocham je.”

Choć wypowiedź artystki nie zdradza niczego konkretnego na temat produkcji, to jej podekscytowanie finałem sagi Skywalkerów bez dwóch zdań udziela się także nam. W końcu do premiery IX Epizodu pozostało dziś równe 400 dni!

Graną przez Billie Lourd Porucznik Connix będziemy mogli podziwiać na ekranach kin od 19 grudnia 2019 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.