Seriale

Gina Carano dołącza do obsady „The Mandalorian”

gina-carano-deadpool

Po wczorajszych wieściach na temat obsadzenia głównej roli w The Mandalorian przez Pedro Pascala dziś nadchodzą kolejne. Jak (znów) informuje The Hollywood Reporter, do załogi pierwszego serialu aktorskiego dołączyła Gina Carano.

Ginę możecie kojarzyć między innymi z ról w Szybkich i wściekłych 6, Ściganej oraz Deadpoolu. Co więcej, jest także byłą zawodniczką MMA (pol. mieszane sztuki walki).

Nie znamy jeszcze żadnych szczegóły jej angażu, ale biorąc pod uwagę dotychczasowe portfolio aktorki, możemy domniemywać, że grana przez nią bohaterka „skopie kilka tyłków”.

Ostatnie natężenie przecieków dotyczących obsady The Mandalorian każe podejrzewać, że całkiem niedługo powinniśmy spodziewać się jakichś oficjalnych informacji odnoszących się do tej kwestii, które napłyną najpewniej ze strony Lucasfilmu.

Dopóki nie otrzymamy twardego potwierdzenia powyższych wieści, tradycyjnie traktujmy je z pewną dozą ostrożności.

The Mandalorian zadebiutuje na platformie streamingowej Disney+ w 2019 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.