Seriale

Diego Luna nazywa serial o Cassianie Andorze „spełnieniem marzeń”

Zaledwie kilka dni temu społeczność fanów zelektryzowała wiadomość o pracach nad kolejnym serialem aktorskim w świecie Gwiezdnych Wojen, stanowiącym prequel do spin-offu Łotr 1, którego głównym bohaterem będzie kapitan Cassian Andor. Emocje po tych informacjach wciąż jeszcze utrzymują się pośród miłośników sagi Skywalkerów, podczas gdy Collider w jednym z ostatnich wywiadów zapytał odtwórcę głównej roli, Diego Lunę, o jego odczucia względem powrotu do uniwersum Star Wars.

Collider: Kiedy dowiedziałeś się, że zagrasz w serialu?
 
Luna: Całkiem niedawno, dlatego wiem na jego temat bardzo niewiele. Jestem podekscytowany, zachwycony; powrót do tego uniwersum to dla mnie spełnienie marzeń. Dorastałem oglądając te filmy, a teraz dzielę się nimi z moimi dziećmi, więc jestem naprawdę szczęśliwy.
 
Collider: Wiesz cokolwiek na temat daty rozpoczęcia zdjęć?
 
Luna: Nie, nie, nic o tym nie wiem. Wiem tyle samo, co ty. Te informacje, które wysyłają prasie, otrzymałem dzień wcześniej.

Pełen wywiad z aktorem możecie obejrzeć poniżej:

Serialowy prequel Łotra 1, podobnie jak powstający The Mandalorian, ukaże się na platformie streamingowej Disney+. Nie ustalono jeszcze daty jego premiery.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.