Seriale

Nowe zdjęcia z planu „The Mandalorian” – pojawią się Death Trooperzy?

rogue-one-a-star-wars-story-death-troopers

W pierwszym serialu aktorskim Star Wars powrócić mogą elitarni żołnierze Imperium pokazani po raz pierwszy w Łotrze 1 – Death Trooperzy. Aktor w charakterystycznej zbroi został dostrzeżony na planie The Mandalorian.

Na zdjęciach dostarczonych przez portal Making Star Wars widać trzech szturmowców – dwóch z nich ma na sobie klasyczne, białe zbroje, ale trzeci ubrany jest w czarny strój. Przez brak hełmu nie jesteśmy w stanie na sto procent stwierdzić, czy rzeczywiście są to Szturmowcy śmierci, jednak nie można wykluczyć, że znów (być może tym razem trochę wyraźniej) zaznaczą swoją obecność w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Na temat serialu Jona Favreau wciąż wiemy bardzo mało. Jak na razie wiadomo, że zadebiutuje on na platformie streamingowej Disney+ – nie znamy jednak nawet przybliżonej daty premiery – oraz że za reżyserię odpowiadają Dave Filoni, Bryce Dallas Howard, Taika Waititi, Rick Famuyiwa i Deborah Chow.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.