Saga Star Wars

[Plotka] Opisy scen i nowe szczegóły dotyczące planu Epizodu IX w Jordanii

rogueonetrailer2_hp-1200x630-e1476379938284

Dzięki jednemu z użytkowników portalu Reddit możemy poznać kilka nowych szczegółów na temat scen Epizodu IX sagi Star Wars, kręconych na planie zdjęciowym w Jordanii. W sieci opublikowane zostały zdjęcia opuszczonego już planu i krajobrazu, a także opisy trzech nagranych wcześniej przez miejscowego klipów. Jeśli jesteście bardzo wyczuleni na spoilery, zalecamy odpuścić sobie dalsze czytanie!

SW9 Jordan set

“1. Ujęcie Rey i Chewiego wyrzucanych w powietrze po eksplozji (sfilmowane na tle zielonego ekranu zawieszonego nad ziemią). Eksplozja była zrealizowana za pomocą efektów praktycznych, a Rey miała na sobie podobny kostium, jak w Epizodzie VII.

2. Prawie identyczne ujęcie z Finnem i kimś innym (może z Poe?) bez zielonego ekranu, eksplozja nie tak duża.

3. Sama Rey – biegnąca, skacząca i wymachująca swoim podświetlonym mieczem świetlnym.”

Na razie wciąż nie wiemy, za jaką planetę posłuży sceneria w Jordanii – nie można wykluczyć poznanych dotąd Tatooine, Jakku czy Jedhy, ale w równym stopniu możliwe też, że przedstawiony zostanie nam zupełnie nowy świat. Nie mamy także pojęcia, jaki miecz świetlny w opisanej scenie może mieć Rey i skąd go wzięła – ponownie nie możemy do końca wykluczyć żadnej opcji, szczególnie, gdy weźmiemy pod uwagę ostatnie sugestie ze strony Lucasfilmu na temat miecza Anakina Skywalkera.

W ostatnim rozdziale nowej trylogii Star Wars wystąpią między innymi Daisy Ridley, Adam Driver, Mark Hamill, John Boyega, Oscar Isaac i Billy Dee Williams. Dzięki magii kina na ekran powróci także zmarła w 2016 roku Carrie Fisher.

Premiera Epizodu IX zaplanowana jest na 19 grudnia 2019 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.