Filmy

[Plotka] Opisy scen i nowe szczegóły dotyczące planu Epizodu IX w Jordanii

rogueonetrailer2_hp-1200x630-e1476379938284

Dzięki jednemu z użytkowników portalu Reddit możemy poznać kilka nowych szczegółów na temat scen Epizodu IX sagi Star Wars, kręconych na planie zdjęciowym w Jordanii. W sieci opublikowane zostały zdjęcia opuszczonego już planu i krajobrazu, a także opisy trzech nagranych wcześniej przez miejscowego klipów. Jeśli jesteście bardzo wyczuleni na spoilery, zalecamy odpuścić sobie dalsze czytanie!

SW9 Jordan set

„1. Ujęcie Rey i Chewiego wyrzucanych w powietrze po eksplozji (sfilmowane na tle zielonego ekranu zawieszonego nad ziemią). Eksplozja była zrealizowana za pomocą efektów praktycznych, a Rey miała na sobie podobny kostium, jak w Epizodzie VII.

2. Prawie identyczne ujęcie z Finnem i kimś innym (może z Poe?) bez zielonego ekranu, eksplozja nie tak duża.

3. Sama Rey – biegnąca, skacząca i wymachująca swoim podświetlonym mieczem świetlnym.”

Na razie wciąż nie wiemy, za jaką planetę posłuży sceneria w Jordanii – nie można wykluczyć poznanych dotąd Tatooine, Jakku czy Jedhy, ale w równym stopniu możliwe też, że przedstawiony zostanie nam zupełnie nowy świat. Nie mamy także pojęcia, jaki miecz świetlny w opisanej scenie może mieć Rey i skąd go wzięła – ponownie nie możemy do końca wykluczyć żadnej opcji, szczególnie, gdy weźmiemy pod uwagę ostatnie sugestie ze strony Lucasfilmu na temat miecza Anakina Skywalkera.

W ostatnim rozdziale nowej trylogii Star Wars wystąpią między innymi Daisy Ridley, Adam Driver, Mark Hamill, John Boyega, Oscar Isaac i Billy Dee Williams. Dzięki magii kina na ekran powróci także zmarła w 2016 roku Carrie Fisher.

Premiera Epizodu IX zaplanowana jest na 19 grudnia 2019 roku.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.