Filmy

W grudniu „Przebudzenie Mocy” w telewizji TVN

star-wars-the-force-awakens-print-by-gabz

W grudniu tego roku VII Epizod sagi Star Wars obchodzić będzie swoje trzecie urodziny, w związku z czym możemy spodziewać się emisji filmu w telewizji TVN.

Jak podaje Telemagazyn.pl, Przebudzenie Mocy reżyserii J.J. Abramsa wyemitowane zostanie 7 grudnia (piątek) o godzinie 20:00. Jeśli nie będziecie mieli czasu w tym terminie, możecie także załapać się na powtórkę, która zaplanowana jest na 9 grudnia (niedziela) o 14:05. Film ukaże się w wersji z lektorem.

„Od ostatecznej bitwy Rebeliantów z Imperium minęło 30 lat. Luke Skywalker znika bez śladu. Na gruzach pokonanego Imperium Zła wyrósł Najwyższy Porządek, którego celem jest przejęcie władzy nad Galaktyką. Plany chce mu pokrzyżować Ruch Oporu, na czele którego stoi siostra Skywalkera, Leia. Generał Organa wysyła na planetę Jakku najlepszego pilota – Poe Damerona, ale ten wpada w ręce Kylo Rena. W ostateczną rozgrywkę między członkami Ruchu Oporu a Najwyższym Porządkiem nieoczekiwanie zostaje wplątana obdarzona niezwykłymi umiejętnościami Rey.” – Telemagazyn.pl

Zapowiedź z zeszłego roku:

W rolach głównych wystąpili m.in.: Daisy Ridley (Rey), John Boyega (Finn), Oscar Isaac (Poe Dameron), Adam Driver (Kylo Ren), Harrison Ford (Han Solo), Carrie Fisher (Leia Organa) i Mark Hamill (Luke Skywalker).

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.