Seriale

Disney+ ma już swoją witrynę – platforma może pojawić się w Polsce dość szybko

Disney+_Star_Wars_Marvel

Powstająca platforma streamingowa Disney+, na której w przyszłości znajdziemy między innymi wszystkie zapowiedziane dotąd seriale z uniwersum Star Wars, od pewnego czasu posiada swoją witrynę internetową.

Dzięki niej możemy ostrożnie założyć, że usługa pojawi się w Polsce całkiem szybko – do takich wniosków prowadzi fakt, że strona już w tej chwili dostępna jest w naszym ojczystym języku.

Choć na ten moment na łamach witryny nie można zrobić nic konkretnego i służy raczej za wirtualny billboard, to jak najbardziej spełnia swoje zadanie informacyjne – pozwala dodatkowo zorientować się, jakie produkcje dostępne będą na starcie, gdy Disney+ ruszy pełną parą.

Będą to marki:

  • Star Wars,
  • Marvel,
  • Disney,
  • Pixar,
  • National Geographic.

Disney+ wystartować ma w drugiej połowie 2019 roku. Zapowiedziano dotąd trzy seriale ze świata Star Wars, które udostępnione będą w ramach usługi: siódmy sezon Wojen Klonów, The Mandalorian i serię o Cassianie Andorze.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.