Filmy

Oscar Isaac twierdzi, że Epizod IX będzie wspaniałym hołdem dla Lei

tlj-poe-leia

Carrie Fisher, która niespodziewanie zmarła pod koniec 2016 roku, pozostawiła po sobie ogromną pustkę i smutek pośród ludzi pracujących z nią na planie Gwiezdnych Wojen i w całej społeczności fanów. Większość z nas ucieszyła późniejsza wieść o tym, że mimo wszystko Leia Organa pojawi się w IX Epizodzie sagi Skywalkerów, co będzie możliwe dzięki użyciu niewykorzystanych scen z dwóch poprzednich filmów najnowszej trylogii. O pośmiertnej roli Fisher wypowiedział się niedawno Oscar Isaac, wcielający się w filmach w postać Poe Damerona.

W wywiadzie udzielonym portalowi The Daily Beast aktor opowiedział krótko o tym, jak twórcy finałowej części sagi Star Wars poradzili sobie z realizacją pośmiertnej roli Carrie:

Epizod IX radzi sobie ze stworzoną przez Carrie niesamowitą bohaterką w naprawdę piękny sposób.”

Isaac opowiedział także, jak pracuje mu się na planie bez obecności Fisher, z którą zdążył wytworzyć mocną więź w trakcie kilku lat znajomości i wielu miesięcy spędzonych na planach filmowych:

„Historia zawarta w filmie w pewien sposób do tego nawiązuje. Przebywanie na planie, mówienie o Lei przy jednoczesnym braku Carrie, to bardzo dziwne doświadczenie. Zdecydowanie jest to bolesne.”

Efekty zaadaptowania scen nagranych przez Carrie Fisher na potrzeby poprzednich części Sequelowej Trylogii będziemy mogli podziwiać od 19 grudnia 2019 roku, gdy Epizod IX w reżyserii J.J. Abramsa zawita na ekrany kin na całym świecie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.